Daily Archives:05.09.2023

Проведено перший урок у 2023-2024 навчальному році

Сьогодні, Вище професійне училище # 42 м.Погребище гостино відчинило двері перед училищною родиною здобувачів освіти. Незважаючи на надскладні виклики часу: війну, біль, страждання сьогоднішній дзвінок закликав здобувачів освіти на перший училищний урок.

До проведення уроку доєдналася директорка училища Тетяна Каменщук.

«Живе і буде жити Україна, країна щастя і добра!», саме така тема об’єднала сьогодні усіх учасників освітнього процесу в тепле, родинне спілкування.

На початку вшанували пам’ять про Героїв, що віддали своє життя за нашу незалежність, біля пам’ятного знаку училища та Хреста борцям за Україну.

Учні дізналися цікаві факти про Україну, взяли участь у вікторині, скали пазли з кордонами та містами України, мандрували віртуальними мальовничими місцями, створивши карту з побажаннями та мріями.Учні посадили декоративне екзотичне мандаринове дерево знань, що смакуватиме усім бажаючим.

Протягом уроку слухали українські патріотичні пісні та обговорювали переваги спілкування українською мовою.

Разом зі здобувачами освіти визначали поняття про державність та за допомогою мозкового штурму виокремили риси справжнього українця.

Усією училищною родиною створили постер «Моя Батьківщина у символах» та написали слова подяки і підтримки Захисникам та Захисницям України, задекорувавши їх у прекрасні листівки.

Ми ще раз переконалися, що війна як ніколи згуртувала українську націю, мобілізувавши весь її потенціал на відсіч ворогу. Вона торкнулася кожної української родини, стала частиною нашого життя, а Перемога у ній стала спільною метою всього українського народу.

Все буде і є Україна!

Яндекс.Метрика