Monthly Archives:Август 2023

Покладання квітів до пам’ятного знаку полеглим Захисникам з числа учнів училища

У День пам’яті загиблих Захисників України, у Вищому професійному училищі # 42 м. Погребище, відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку полеглим Захисникам з числа учнів училища.

Присутні схилили голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знаходить у собі сили вистояти та героїчно боротися. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять наших Героїв та зі сльозами на очах згадали кожного із них.

Ніколи не забудемо подвиг тих, хто віддав своє життя за мир та щасливе майбутнє нашої держави.

Ми віримо, що зовсім скоро на нас чекає Перемога, яка буде дуже важливою для всього українського народу.

Вічна пам’ять загиблим Героям!
Герої не вмирають!
Їхні імена навічно закарбовані у наших серцях!

В пам’ять загиблих

«Шаную воїнів, біжу за Героїв України» — саме під таким галом, в Погребищенській громаді, відбувся щорічний забіг на честь загиблих Героїв російсько-української війни. Захід приурочений до Дня пам’яті загиблих Захисників України.

Аби вшанувати пам’ять загиблих воїнів та підтримати їхні родини до марафону доєдналися працівники Вищого професійного училища № 42 м. Погребище – Оксана Краснюк, Надія Огородник та Олександр Колосівський. Кожен учасник пробіг посильну для нього дистанцію, заявивши цим про те, що подвиг Героїв, що ціною власного життя захищали Україну завжди буде в нашій пам’яті та пам’яті наступних поколінь. Їх

Забіг дає можливість пробігти за тих, хто загинув захищаючи нас від війни, подякувати близьким наших Героїв, об’єднанням ветеранів та чинним військовослужбовцям, службовцям сектору безпеки та оборони України.

Заходи такого роду є вкрай важливими та необхідними сьогодні для України! Даний забіг є практичною реалізацією державної політики із вшанування подвигу наших Захисників і Захисниць, популяризації серед ветеранів війни здорового способу життя, фізичної та психологічної реабілітації Воїнів та їхніх родин.

Ми глибоко співчуваємо батькам, дружинам, дітям та родинам всіх загиблих. Прийміть слова подяки за те, що виховали таких патріотів України.

Вічна слава подвигу полеглих Героїв та Героїнь України!
Вічна пам’ять у наших серцях тим, хто пішов у безсмертя, і вічний їм спокій там, на небесах! Честь і хвала живим!

Слава Україні! Героям слава!

Квіти до пам’ятного знаку загиблим Героям з числа учнів училища

Сьогодні, колектив Вищого професійного училища # 42 м.Погребище, поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим Героям з числа учнів училища.

На превеликий жаль 19 учнів училища героїчно загинули захищаючи рідну землю. Ці хлопці справжній цвіт нації, і гордість нашого училища, кожен із них — щирий патріот України та мужній Захисник своєї родини, нашого народу та держави.

У День Незалежності згадуємо їхні імена та подвиги, вшановуємо пам’ять всіх українських Захисників, які загинули в боротьбі за Незалежність України, за мирне майбуття українського народу на своїй землі.

Дякуємо за подвиг збереження державності та низько вклоняємося перед Воїнами — Героями!

Низький уклін рідним загиблих Захисників!

Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим Захисникам України!

Яндекс.Метрика