Yearly Archives:2023

Допомога в тилу

В той час, коли українські воїни щодня борються за нашу свободу, майстри виробничого навчання та здобувачі освіти з професії кухар, кондитер ведуть тилову оборону.

На минулому тижні передали чергову партію, на Донецький напрямок: сухих борщів, вареників з картоплею та капустою, сушених яблук, оселедців.

Ситі воїни — це сильні воїни. Разом до перемоги!
Слава Україні!!

«Сreative cafe MOMENTS ЩАСТЯ» представили свої смачні вироби

Учасники міні-компанії «Сreative cafe MOMENTS ЩАСТЯ» представили свої смачні вироби і отримали перший успішний підприємницький досвід.

Формат роботи дозволяє учням організувати фірму, розподілити ролі керівника, маркетолога, виробника та спеціаліста зі збуту.

Під керівництвом викладачки Наталії Кияниці юні підприємці спробували скласти підрахунки затрат та доходів, вивчили потреби та смакові вподобання перших покупців, напекли смачних виробів та спланували подальші підприємницькі кроки.

Дана діяльність посилює важливі життєві навички для побудови успішної кар’єри чи власної справи. Ці навички ведуть до успіху в подальшому житті, затребуваності на професійному ринку та задоволення від своєї діяльності.

Проведено конкурс професійної майстерності за участі здобувачів освіти 24 групи з професії кухар

Нещодавно на базі училища, в рамках місяця методичної комісії, за ініціативи майстра виробничого навчання Лесі Сіренко, проведено конкурс професійної майстерності.

Конкурсантки готували і подавали антрикот із складним гарніром та соусом, а також салат «Гавайський». До заходу долучилися діти з кулінарного гуртка «Смаколик» КЗ «Погребищенський Центр дитячої та юнацької творчості». Юним гостям було неабияк цікаво спостерігати за процесом приготування страв, тому вони взялися допомагали конкурсанткам.

Діти відразу влилися в роботу, відповідально поставилися до поставлених завдань, з усіх сил вболівали за своїх фавориток. Після оголошення суддями результатів конкурсу, усі разом куштували кулінарні витвори.

Коли основна частина заходу завершилася, ніхто додому не поспішав, адже попереду чекав майстер-клас з сервірування столу та приготування коктейлів, який провела майстер виробничого навчання Людмила Очеретяна та учениці 26 групи.

Прощалися усі гості заходу з училищем, перебуваючи у гарному настрої, лунали численні слова вдячності на адресу керівництву. А також багато хто з присутніх пообіцяли повернутися сюди згодом, аби стати нашими здобувачами освіти.

Живемо та працюємо задля Перемоги!

Спартакіада учнів ЗП(ПТ)О Вінницької області

Команда Вищого професійного училища # 42 м.Погребище прийняла участь у фінальних змаганнях з бадмінтону у програмі Спартакіади учнів ЗП(ПТ)О Вінницької області.

До складу команди увійшли: Довгань Андрій (одиночна гра );
Велика Ліля (одиночна гра);
Поліщук Тарас та Литовченко Інна (парна гра ).

У результаті змагань команда училища
зайняла третє місце, привітаймо їх за здобуті досягнення.

Яндекс.Метрика