У КЗ ВПУ м. Погребище відбувся зворушливий захід із вшанування пам’яті Героїв — випускників училища, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України.
На захід були запрошені рідні та близькі загиблих Захисників. У теплій та щирій атмосфері присутні згадали наших Героїв, їхній життєвий шлях, мужність, самопожертву та безмежну любов до Батьківщини.
Із словами вдячності до родин звернувся директор училища Ярослав Сергійович Якубовський, який подякував батькам і близьким за виховання справжніх патріотів України та наголосив, що пам’ять про випускників-Героїв назавжди залишатиметься в серцях колективу та здобувачів освіти закладу.
Світла пам’ять нашим Героям. Вічна слава Захисникам України! ![]()































