Daily Archives:02.06.2023

Відбувся захід до Міжнародного дня захисту дітей!

Сьогодні – перший день літа. У кожного із нас прихід літа асоціюється із дитячим днем. Це не просто дитячий день, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дітей, щоб діти росли здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами.

Нажаль діти України постраждали від російської агресії: комусь довелося покинути межі рідної країни, залишити своїх друзів, звичне місце і звикати до інших реалій. Ті, хто залишився в Україні, останнім часом практично щодня чують вибухи, замість дитячого дозвілля — перебувають в укриттях, а замість сну у своїх ліжках — часто ночують на облаштованих батьками спальних місцях у коридорі чи ванній кімнаті. Бо так безпечніше.

Тому вирішили сьогодні нагадати всім про те, наскільки важливі та безцінні дитячі роки.Ведучими заходу були директорка училища Каменщук Тетяна та художній керівник Максим Тріска. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих діток України, яких убив агресор.У привітальних словах ведучі наголосили, що наші діти — це найдорожче, що в нас є, якими вони виростуть, такою буде і наша майбутня держава. Закликали всіх сьогодні і кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю, кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього нашої держави.

Маю право на мирне життя – основна теза заходу, який підготували працівники училища. Музичні номера, театральна постановка та правова вікторина дали можливість кожному присутньому в залі відчути себе відповідальним за тих, хто поруч із нами.

Всі разом ми поринули у дитячі роки та пригадали своє безтурботне та щасливе дитинство, отримали радісні емоції, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин. Це спілкування надовго залишиться у наших спогадах як промінь світла.

Сьогодні ми щиро вітаємо всіх діток Погребищенської територіальної громади та України з цим святом і бажаємо здоров’я, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, удачі на життєвих дорогах.

Пам’ятаймо, що кожна зустріч з дітьми – це можливість дорослим вплинути на психологічний і емоційний стан, подарувати позитивний настрій та розрядити атмосферу сьогодення.

Яндекс.Метрика