Monthly Archives:Май 2023

Рухливі старти об’єднали команди працівників різних організацій

На стадіоні ВПУ 42 м.Погребище відбулися спортивні змагання «Рухливі старти», метою яких було налагодження комунікації між колективами різних організацій та закладів, які працюють у Погребищенській міській громаді.

У змаганнях прийняли участь три команди:

Викладачі-бешкетники від ВПУ 42

Соціальні рятівники від Управління соціального захисту населення Погребищенської міської ради

Адреналін Погребищенського фахового медичного коледжуВеселі емоції, запальний настрій та спортивний азарт подарували учасники кожної команди.

З перевагою у 2 бали перемогу здобула команда Адреналін Погребищенського фахового медичного коледжу. Друге місце зайняла команда Викладачів-бешкетників ВПУ 42 м.Погребище, третє місце — Соціальні рятівники від Управління соціального захисту населення Погребищенської міської ради.

Спорт загартовує, спорт об’єднує, спорт Перемагає!

Дякуємо ЗСУ за можливість спокійно працювати!

Дякуємо кожній команді за участь та демонстрацію найкращих особистісних рис.Вітаємо переможців!

До нових запальних зустрічей!

Погребищанські рятувальники відвідали ВПУ 42 м. Погребище

Погребищанські рятувальники провели спільну нараду з представниками добровільного протипожежного формування створеного на базі ВПУ №42 м.Погребище. Разом обговорили зміни до нормативно-правових документів, які регламентують діяльність цього підрозділу.

Прийнято рішення про порядки утворення та функціонування пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення добровільної пожежної охорони, підготовку та перепідготовку членів протипожежних формувань.

Також, фахівці ДСНС наголосили на основні напрямки їх діяльності на ввірених їм територіях — це проведення превентивних заходів серед населення.

Сподіваємося на подальшу профілактичну співпрацю без надзвичайних ситуацій.

Вітаємо з Днем зварювальника!

Професія зварника важлива і потрібна на кожному виробництві, без них не обходиться жодна комунальна сфера та промисловість.

Вітаємо наших майстрів виробничого навчання, викладачів — В’ячеслава Задернівського, Олександра Матвійчука, Олександра Семка, Олександра Ворчинського та майбутніх електрогазозварників з числа учнів училища з професійним святом.

Ви вибрали непросту професію, вона підвладна тільки сильним і наполегливим людям, точним у своїй майстерності. Нехай ваше життя буде таким міцним, як зварений шов на металі. Нехай воно виблискує яскравими відблисками, як бризки розплавленого металу. Хай ваша праця щедро оплачується, професія цінується.

У ваших руках плавиться метал. Від вашої роботи навколо спалахують іскри. Завдяки вам, все в нашому світі стає міцним та надійним. З професійним святом вас, дорогі приборкувачі залізного листа! З днем зварювальника!

Робота швейної майстерні «Власний бренд»

У рамках Тижня професійної освіти в Україні взяли участь у обласному вебінарі з теми: «Кар’єрне консультування: кращі практики та нові виклики. Формування підприємницької компетентності майбутнього кваліфікованого робітника як запорука кар’єрного успіху на ринку праці», який відбувся відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області.

З вітальним словом до учасників вебінару звернувся директор НМЦ ПТО у Вінницькій області Дорош Василь Степанович.

Ознайомила з порядком денним заходу та організаційними питаннями методист НМЦ ПТО у Вінницькій області Короленка Лілія Святославівна.

Менеджер проектів ЗНГО «Волинський ресурсний центр» Ващук Сергій Леонідович розповів про інструменти розвитку підприємницьких навичок у здобувачів освіти ЗП(ПТ)О.

Психолог училища Тетяна Нагало поділилася досвідом роботи Вищого професійного училища #42 м.Погребище щодо проектної діяльності здобувачів освіти у фокусі підприємництва. Ознайомила учасників вебінару з роботою швейної майстерні «Власний бренд» та діяльністю Центру кар’єри в напрямку формування підприємницьких компетентностей здобувачів освіти.

Спікери заходу висвітлювали досить цікаві та дієві матеріали в напрямку консультування як дієвого інструментарію кар’єрного консалтингу професійної освіти, співпрацю зі стейкхолдерами як запоруку кар’єрного успіху.

Детально ознайомилися із діяльністю Центрів розвитку кар’єри як інструменту популяризації професійно-технічної освіти серед молоді та функціями, які повинні виконувати фахівці даних центрів.

Окремим пунктом винесено адаптацію молоді до ринку праці в умовах воєнного стану через розвиток підприємницьких навичок у центрах кар’єрного розвитку.

Дякуємо директору НМЦ ПТО Дорошу Василю Степановичу, модератору заходу Короленко Лілії Святославівні та всім учасникам вебінару за організацію та змістовний захід.

Яндекс.Метрика