Daily Archives:06.03.2026

«Тарас Шевченко — нескорений борець за волю України»: година спілкування до вшанування Кобзаря

Щороку на початку березня Україна та світ вшановують пам’ять Тараса Григоровича Шевченка – постаті, яка стала символом незламності українського духу.

Цими днями по всій країні проходять заходи з вшанування пам’яті Кобзаря. Україна згадує свого великого пророка, чиє слово стало уособленням сили та свободи. З цієї нагоди у читальному залі бібліотеки 05.03.2026 р. вихователем Галиною Лисак була проведена година спілкування «Тарас Шевченко – нескорений борець за волю України».

Під час заходу разом із учнями пригадали сторінки біографії Тараса Шевченка, виконали вправу «Ланцюжок», де здобувачі освіти спільно декламували вірш «І виріс я на чужині…», підхоплюючи рядки одне одного. А для кращого закріплення знань про життя та творчість Т. Г. Шевченка була проведена тематична вікторина.

Завершився захід спільним обговоренням того, як настанови Шевченка допомагають нам сьогодні бути сильними, адже слово Кобзаря – це той міцний зв’язок, що єднає нас у велику українську родину.

Срібло з присмаком золота: Наш учень серед найкращих тенісистів громади!

Срібло з присмаком золота: Наш учень серед найкращих тенісистів громади!

Сьогодні маємо чудову нагоду привітати представника нашого закладу — здобувача освіти КЗ ВПУ м. Погребище Довганя Сергія з блискучим виступом на чемпіонаті Погребищенської громади з настільного тенісу!🏓

У запеклій боротьбі, що відбулася 4 березня, Сергій продемонстрував високу техніку, витримку та справжній спортивний характер.

Шлях до фіналу був непростим, а вирішальний поєдинок став справжньою прикрасою турніру. У важкому двобої Сергій зустрівся з досвідченим чемпіоном району. Попри шалений опір та майстерну гру, наш спортсмен виборов почесне II місце! 🏆

Ми пишаємося Сергієм та бажаємо йому не зупинятися на досягнутому та тільки переможних фіналів у майбутньому!

Дякуємо за гідне представлення нашого училища на рівні громади!

Яндекс.Метрика