Гуртожиток — як другий дім!

Гуртожиток — як другий дім!

В гуртожитку училища розміщено 92 жилих кімнати. По лівій стороні гуртожитку мешкають дівчата, по правій – хлопці. На даний час у гуртожитку проживає 278 учнів, із них: дівчат – 111, хлопців – 167.

vpu42g1
На кожному поверсі розташована обладнана зручностями кухня. На першому і третьому поверсі, як для хлопців так і для дівчат знаходяться 2 душові кімнати із гарним ремонтом.
vpu42g2
При заселенні у гуртожиток кожному надається постільна білизна, яку заміняють кожного тижня, більшість постільної білизни цього року було поновлено.

Ведеться заміна старих меблів, в плані замінити усі старі меблі на нові.

На вході гуртожитку зроблено гарний ремонт: покладено плитку, зроблено нові сходи та дах. Ведеться заміна старих вікон на пластикові.

На першому поверсі знаходиться читальний зал з бібліотекою, кабінет психолога, кабінет медсестри, пральня. У вільний від навчання час, учні розширюють свій інтелектуальний рівень шляхом відвідування бібліотеки. У читальному залі зроблено ремонт, закуплено 5 комп’ютерів, які  були підключені до мережі Інтернет, зал забезпечено новими стільцями, столами, LCD-телевізором. Тут учні займаються самопідготовкою, працюють на комп’ютері, підвищують свій інтелектуальний рівень.


У пральній учням надається можливість прати та прасувати.

На кожному поверсі зроблено ремонт коридорів та санвузлів.Добре обладнані в гуртожитку кімнати відпочинку, які знаходяться на кожному поверсі, як у дівчат, так і у хлопців. Вони оснащені гарними м’якими куточками, стільцями, столами, тумбочками та телевізорами. У них учні відпочивають, переглядають програми телебачення, займаються в гуртках за інтересами.


Учні живуть дружно: по чотирьох, або по двох у кімнаті. Для учнів гуртожиток – це другий дім!

Залишити коментар

Яндекс.Метрика