Увага! Карантин!

Увага! Карантин!

Любі учні! Вкотре нагадуємо, що в державі запроваджено карантин з метою зупинення епідемії коронавірусу COVID – 19, а не для того, щоб ви весело проводили час в гучних компаніях друзів, на шашликах, чи бездумно вештаючись вулицями.


Станом на 3 квітня 2020 року в Україні зафіксовано 942 випадки даного захворювання, 23 особи, на жаль, померли. І це тільки офіційні дані, яку кількість людей інфіковано насправді не знає ніхто. Основна причина поширення вірусу – недотримання елементарних вимог карантину. Значна частина людей ще не усвідомлює всю небезпеку цієї хвороби.
Запам’ятайте! Твердження «До нашого села цей вірус не дійде» і «Та що зі мною станеться, я ж молодий і здоровий» в даному випадку не справджуються! Адже хворіють і в Києві, і в маленькому селі, хворіють і люди похилого віку, і діти.

На даному фото лікарі Могилів-Подільської лікарні рятують життя дитини . Не переймайте сумний досвід Італії, де щодня помирає від вірусу 700-800 людей.
Дотримуйтесь вимог карантину: виходьте з дому лише за крайньої потреби, часто і ретельно мийте руки (особливо, якщо прийшли з двору), користуйтесь дезинфікуючими засобами на спиртовій основі, на вулицю і до магазину виходьте тільки в захисній масці, не торкайтесь свого обличчя, уникайте великої кількості людей, уникайте спілкування з людьми, які хворі навіть на звичайний грип, не контактуйте з тваринами.

І взагалі, найкращий захист від епідемії – сидіти вдома! Не знаєте чим себе зайняти – зайдіть на офіційний сайт училища у розділ «Дистанційне навчання». Там для вас розміщено велику кількість навчального матеріалу та завдань для самостійного виконання.
Бережіть себе і своїх близьких!


Служба охорони праці ВПУ-42

Залишити коментар

Яндекс.Метрика