Виставка-конкурс фітодизайнерської майстерності «Весняний подарунок»

Виставка-конкурс фітодизайнерської майстерності «Весняний подарунок»

Відповідно до Плану обласних масових заходів для учнів закладів  професійної (професійно-технічної) освіти на 2020-2021 навчальний рік Вінницький державний центр естетичного виховання учнів ПТНЗ з 15 лютого по 10 березня 2021 року проводить обласну виставку-конкурс фітодизайнерської майстерності «Весняний подарунок» в рамках святкування Міжнародного жіночого дня – 8 Березня.

Творча молодь, здобувачі освіти ВПУ №42 м. Погребище взяли активну участь в даному конкурсі, який проводиться в дистанційному форматі із обов’язковим виконанням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

За умовами конкурсу творчі роботи виконувалися в довільній формі у вигляді букетів, ікебан, настінних композицій, тощо. Наші роботи на конкурс були представлені творчими колективами груп 23 та 41, а саме:  

Залишити коментар

Яндекс.Метрика