Тиждень інформатики

Тиждень інформатики


Згідно плану методичної комісії природничо-математичного циклу з 15.02 по 19.02. 2020 року у Вищому професійному училищі №42 м. Погребище відбувся тиждень інформатики.

Розпочався тиждень уроком-квестом на тему: «Тест білборда та кохання в Інтернеті». Квест був проведений серед учнів 23 і 31 груп, метою якого було ознайомити учнів із небезпеками, що можуть виникнути під час спілкування в Інтернеті, сформувати навички безпечного спілкування; дати уявлення про необхідні дії у разі підозри чи виникнення онлайнгрумінгу чи сексторшину. В ході квесту на команди чекали 7 зашифрованих завдань. На кожній локації  команда знаходила частинки пазлу із буквами та послання із цікавим завданнями. Відшукавши всі сім завдань, учасники квесту склали пазл із QR-кодом на перегляд тематичного  відео, в якому учні познайомилися, як не потрапляти в небезпечні ситуація, що можуть виникнути під час спілкування із незнайомцями в мережі Інтернет і куди можна буде звернутись по допомогу в разі небезпеки. З невеликим відривом перемогу здобула команда групи №23 (Миколайчук Владислав, Саврей Владисав, Турлевська Марина, Шевчук Катерина та Гринчук Анастасія). Всі учасники квесту були нагороджені призами.

В позаурочний час  був організований конкурс майстерності з комп’ютерного набору,  з ціллю стимулювання здобувачів освіти І та ІІ курсів до удосконалення своїх знань, вмінь та навичок володіння клавіатурою комп’ютера. Переможцем конкурсу став учень 23  групи Саврей Влад.

В рамках тижня інформатики учні мали змогу познайомитись із галереєю думок «Ти, я і інформатика», виставкою рубрики «Чи знаєте ви, що…?».

«Передбачати майбутнє — справа непроста. Але ми знаємо, що письменники-фантасти часто давали більш точні прогнози, ніж Ванга. А все тому, що будь-який найсміливіший задум спочатку з’являється в нашій уяві, і лише потім втілюється в життя! Тому цілком можливо, що неймовірні припущення сучасних футурологів і фантастів скоро стануть нашою реальністю…» Такими словами 19.02.21 в позаурочний час розпочався відеолекторій: «Все важливе, що відбудеться до 2100 року». Після перегляду відбулася емоційно-захоплююча, цікава дискусія.

Протягом тижня серед учнів І курсів проходив конкурс «Ребуси для справжніх програмістів». Переможцем даного конкурсу став учень 11 групи Горобець Олександр.

Також 9 лютого учні нашого училища приєдналися до акції День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету” і представили видеоролик з 10 золотими правилами безпеки в Інтернеті,

прийняли участь у Web-квесті «Безпечний Інтернет», розроблений для учнів І та ІІ курсів, в якому потрібно було пройти 6 етапів різноманітних завдань. Мета квесту — формування навичок безпечного використання інтернету, розпізнавання та реагування на інтернет-загрози, підвищення рівня обізнаності дітей про найбільш актуальні інтернет-небезпеки. За підсумками балів перемогу у Web-квесті здобув учень групи №21 Трубіцький Володимир.

Протягом тижня інформатики було організовано багато пізнавальних і навчальних заходів, з метою популяризації використання та поглибленого вивчення сучасних комп’ютерних технологій для навчання, професійної діяльності та у повсякденному житті. Переможці конкурсів були нагороджені призами.


Викладач інформатики Кияниця Н.М.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика