Тиждень фізики

Тиждень фізики

Згідно плану методичної комісії природничо-математичного циклу в училищі з 8.02 по 12.02  відбувся тиждень  фізики, в ході якого  проводилися  цікаві досліди, конкурси, інтерактивні уроки. 

В рамках тижня  учні  групи №33 (спеціальність «кухар, кондитер» ) разом з викладачем фізики  Ворчинською  В. І.  провели виховну годину « Іван Пулюй – перший український фізик світового рівня», яка присвячувалася  дню народження (2.02 1845 р)  та дню пам’яті  (31.01 1918р) вченого.   Презентації,  повідомлення та «галерея  слави»  про дитячі роки, роки навчання, про наукову діяльність  винахідника дали змогу  учням поглибити свої знання  з теми «відкриття та властивості  рентгенівських променів».

Цікаво пройшов нестандартний урок  на першому курсі «Фізика за філіжанкою чаю», до якого учні дуже старанно готувалися. Групу розділили на три підгрупи, кожна з яких придумала назву команди, девіз, емблему  (обовя’зково мав бути зв’язок теми уроку і професії) . В ході уроку учні змагалися в ерудиції при розгадуванні  кросвордів, ребусів, криптограм  з термодинаміки. Повторювали за допомогою експерименту кипіння , випаровування, дифузію та ін. На завершення уроку смакували чай із печивом власної випічки і намагалися перерахувати всі фізичні явища та закони, пов’язані з приготуванням  та споживанням напою.

 До Міжнародного дня  жінок і дівчат у науці, який проводиться уже третій рік, в окремих  групах (в зв’язку з карантином ) було проведено конференції та перегляд фільмів про відомих (і не всім учням  відомих, але знаменитих) жінок-науковців ( фізиків, хіміків, математиків та ін.).

Готуючись до тижня фізики, учні отримали творчі завдання  (підготувати цікаві повідомлення, реферати, презентації). Роботи учасників протягом тижня демонструвалися на виставці  в кабінеті. 

Учні третього курсу змагалися дистанційно  в онлайн тестуванні, що дало змогу  поглибити їх знання і одночасно  готуватися до ЗНО.


Викладач фізики Ворчинська В.І.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика