Покращуємо умови проживання…

Покращуємо умови проживання…

Для того, аби гуртожиток вищого професійного училища №42 м. Погребище був привабливим і затишним, а умови проживання відповідали потребам мешканців  у вільному спілкуванні, занятті улюбленою справою, фізичному розвитку, корисному та змістовному відпочинку, адміністрація навчального закладу постійно дбає про створення належних соціально-побутових умов проживання здобувачів освіти адже це є не лише вимогою сьогодення, а й викликом для кожного, хто опікується благополуччям здобувачів освіти на місцях.

І сьогодні,  в умовах встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, перехід здобувачів освіти навчального закладу на дистанційну форму навчання змусило адміністрацію училища марно часу не гаяти, а скористатися тимчасовою відсутністю мешканців гуртожитку і здійснити ремонт 4 поверху  для  створення належних умов для проживання та діяльності як працівників так і учнів.

      На сьогоднійшній день працівниками гуртожитку разом із спеціалістами інших структурних підрозділів, професійних майстрів вдалося покласти на підлогу плитку в секціях та на коридорі  поверху, замінити секційні двері і прокласти нову електропроводку, здійснити штукатурку стін коридору, капітальний ремонт вбиральні, інших приміщень побутового призначення.

На цьому ремонт не закінчується, адже попереду робота над відкриттям кухні, заміна частини водопровідних, каналізаційних  труб та встановлення механізму для фільтрації  питної води, проведення швидкісного інтернету.

          В оновленому, покращеному, удосконаленому вигляді гуртожиток вищого професійного училища №42 м. Погребище зустрічатиме своїх мешканців, за якими він зачекався.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика