Будні профтехосвіти

Будні профтехосвіти

Навчально-виробничий процес у Вищому професійному училищі №42 м. Погребище триває і до його завершення залишилося трішки більше місяця. Переважна частина навчальних груп знаходиться на практиці, впродовж якої здобувачі освіти покращують власні фахові вміння та навички.

Частина майбутніх механізаторів залишилася для проходження професійної підготовки у навчальному господарстві училища. Вони опановують важливу і відповідальну професію — професію хлібороба, яка вимагає сучасних знань та вміння швидко приймати рішення. Саме за для цього і вирушили здобувачі освіти з наставниками на поля навчального господарства, щоб перевірити сходи кукурудзи і стан озимого ріпаку, пшениці та соняшника.

Агроном навчального господарства Дубина Віктор Васильович та викладач спецпредметів Погорілий Сергій Тимофійович дослідили з вихованцями  схожість та густоту посівів, а також фазу розвитку рослин, їхній стан, ушкодження та перевірили дію ґрунтових гербіцидів. Окремо досліджувалася наявність шкідників на стандартній площі. Було виявлено рапсовий квіткоїд з мінімальною кількістю особин. Як наслідок було прийнято рішення відтермінувати внесення інсектицидів. Додатково досліджувався розвиток надземної частини і стан кореневої системи озимого ріпаку. У загальному плані сходи сільськогосподарських культур на полях навчального господарства знаходяться у гарному стані, що вселяє надію на добрий врожай.

Родзинкою дослідження стало використання сучасних інноваційних технологій, а саме практичне застосування квадрокоптера для проведення вказаних заходів на різних площах у найкоротший термін без зайвих витрат часу та зусиль. Така технологія є прогресивною і значно покращує догляд за сільськогосподарськими культурами. На черзі міжрядний обробіток посівних площ, які зайняті кукурудзою та подальше внесення страхових гербіцидів. Здобувачі освіти будуть задіяні у активному вивченні та проведенні вказаних операцій, що дозволить майбутнім механізаторам досконало володіти технологіями ведення сільськогосподарського виробництва.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика