Творчі досягнення та перемоги

Творчі досягнення та перемоги

Вінницький державний центр естетичного виховання здобувачів освіти ЗП(ПТ)О, впродовж лютого-березня 2021 року проводив щорічний обласний фестиваль-огляд художньої самодіяльної творчості вихованців закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Подільські зорі». Цьогорічна тематика конкурсу: «Мистецтво — це ми, мистецтво — це світ», закликала до активної участі молодь в різних творчих номінаціях.  Однак, пандемія короно вірусу внесла свої корективи і захід проводився у дистанційному форматі, шляхом перегляду відеозаписів концертів художньої самодіяльної творчості здобувачів освіти ЗП(ПТ)О.

Організатори ставили за мету, під час фестивалю, виявити талановиту та обдаровану молодь у різних видах мистецтва (хореографічне, вокальне, вокально-хорове, театральне, фольклорне та інші) і що досить обнадійливо, також сприяти їй у подальшому розвитку індивідуальних обдарувань та уподобань. Загалом у фестивалі-огляді взяли участь близько 1500 здобувачів освіти з 28 навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти Вінницької області.

Вихованці нашого училища також відзначилися власною активністю та талантами, що дозволило вибороти два перших місця. В номінаціїї: «Інструментальний жанр», найкращим став здобувач освіти 14 групи Гнатюк Микола, а в номінації: «Сучасний танець», найкращу композицію продемонстрував танцювальний колектив ВПУ-42 «Слов`яночка» у складі: Мусанова Діана, Мусанова Сніжана, Штурба Лілія (13 гр.), Гасюк Анна, Єраскова Вікторія (23 гр.), Дерегуз Анастасія, Бузан Вікторія (33 гр.).

Вітаємо наших переможців та їх наставників Стребкову Марію Григорівну та Гончарук Олену Борисівну і зичимо їм нових творчих злетів та перемог!

Фото виступу Гнатюка Миколи
Фото виступу танцювального колективу «Слов`яночка»

Залишити коментар

Яндекс.Метрика