ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров’я.

Ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров’я та життя,  потрібно завжди чітко дотримуватися встановлених Правил дорожнього руху.

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки учасників освітнього процесу на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху в період з 17 по 21 травня 2021 року в училищі був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху.

Безпека дорожнього руху займає чільне місце в організації освітнього процесу, адже наш навчальний заклад здійснює підготовку фахівців за професіями «Водій автотранспортних засобів» та «Тракторист-машиніст сільського виробництва».

Оскільки на даний час переважна більшість здобувачів освіти знаходиться на виробничій практиці, частина заходів тижневика проводилась в режимі online за допомогою платформи дистанційного оцінювання Classtime. На даній платформі було розміщено низку навчальних матеріалів та відеофільмів з питань безпеки дорожнього руху.

Також для частини учнів, які знаходяться на виробничій практиці безпосередньо в навчальному закладі, а це учні І курсу,  було проведено низку заходів.

Під керівництвом досвідчених викладачів діти мали змогу докладно опрацювати права та обов’язки пішоходів, переглянути низку навчальних відеофільмів, пригадати дорожні знаки та закріпити знання вирішенням тестових завдань.

21 травня було проведено Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому»  —   практичне заняття з правил переходу проїжджої частини та нерегульованих перехресть.

Не стояли осторонь заходів тижневика й педагогічні працівники. Майстри виробничого навчання за професією «Водій автотранспортних засобів» ознайомились зі змінами правил дорожнього руху та поновили знання з основ безпеки та правил дорожнього руху на офіційному сайті сервісного центру МВС України.

Було проведено ряд практичних занять за темами «Вплив технічного стану транспортних засобів на безпеку дорожнього руху» та «Основи керування в екстримальних умовах».

Наприкінці тижневика (так співпало) проведено випускний іспит з правил дорожнього руху в групі №51 за професією «Водій автотранспортних засобів категорії В». Усі слухачі даної групи склали іспит на «відмінно». Це найкраща винагорода для викладача.

Вагомий внесок в організацію заходів тижневика внесли викладачі правил дорожнього руху Ковальчук Олександр Іванович та Погорілий Сергій Тимофійович.

А взагалі, в нашому училищі кожен тиждень – це тиждень безпеки дорожнього руху, адже на фахівцях навчального закладу лежить велика відповідальність — підготовка кваліфікованих водіїв різних категорій, які повинні чітко усвідомити, що правила дорожнього руху — це правила життя!


Інженер з охорони праці А.М.Соборов

Залишити коментар

Яндекс.Метрика