Диплом І ступеня у номінації «Вінничани – учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС»

Диплом І ступеня у номінації «Вінничани – учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС»

Була весна, було чудово,
Чекав на свято Первомай,
Але отак було недовго.
Чорнобиль… Вибух…Щастю край.

Втікали звірі десь далеко,
Сирени вили, біль та страх.
І навіть злякані лелеки
Лишили гнізда на дахах.

А мирний атом на ту пору
Все ізотопами жбурляв.
«Дим» підіймався швидко вгору
І небо й землю заражав.

Була весна…Було чудово,
Чекав на свято Первомай
Ніхто й не знав, що стільки горя
Зазнає наш чудовий край.
(Вірш автора)

Відповідно до Плану обласних масових заходів на 2020-2021 навчальний рік Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів упродовж квітня-травня 2021 року було проведено обласну історико-краєзнавчу експедицію «Чорнобиль: минуле, сучасне, майбутнє», присвячену 35-річчю Чорнобильської трагедії серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Захід проводився з метою вшанування пам’яті постраждалих від Чорнобильської трагедії, поглиблення знань учнів про масштаби трагічних подій, мужність багатьох тисяч наших земляків в ім’я Батьківщини, мільйонів людей та прийдешніх поколінь; формування загальнолюдських цінностей і почуття відповідальності за власні дії; виховання любові до Батьківщини, почуття глибокої поваги до людей, які ціною власного життя та здоров’я захищали Україну від наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Обласна заочна історико-краєзнавча експедиція проводилася відповідно до номінацій:

  • «Вінничани – учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС»;
  • «Екологічні наслідки Чорнобильської катастрофи»;
  • «Чорнобильська катастрофа у художній літературі, публікаціях і виданнях»;
  • «Чорнобильська трагедія: медичні наслідки радіації»;
  • «Зона відчуження. Сучасний стан. Завдання. Перспективи».

В межах Експедиції учні здійснювали зустрічі з учасниками чорнобильських подій, проводили пошукові краєзнавчі дослідження, працювали в архівах та бібліотеках.

Робота, подана від нашого навчального закладу вирізнялася змістовністю представленого матеріалу, творчим підходом, тому на підставі рішення журі, у номінації «Вінничани – учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС» дипломом І ступеня нагороджено здобувача освіти навчального закладу Мельника Владислава, який навчається за професією «кухар, кондитер», керівник проекту Ворчинська В.І. — викладач фізики.

Вітаємо переможців конкурсу.


Голумбієвський А.П

Залишити коментар

Яндекс.Метрика