Призове місце у виставці-конкурс писанкарства «Диво-писанка»

Призове місце у виставці-конкурс писанкарства «Диво-писанка»

Відповідно до Плану обласних масових заходів Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів на 2020-2021 навчальний рік, з метою збереження та популяризації кращих здобутків національної культурної і духовної спадщини, розвитку творчих здібностей учнівської молоді, виховання естетичного та художнього смаку, у квітні-травні 2021 року було проведено обласну заочну виставку-конкурс писанкарства «Диво-писанка» серед учнів закладів професійної  (професійно-технічної) освіти області.   В конкурсі взяли участь 68 учнів з 27 закладів професійної освіти.

Мета заходу – розвиток творчих здібностей учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти; виховання естетичного та художнього смаку, любові і поваги до рідної культури; збереження та популяризація кращих здобутків національної культурної і духовної спадщини.                                      

На конкурс були подані роботи у наступних номінаціях:

«Магія Великодня»,
«Чарівна писанка»,
«Святковий кошик»,
«Великодній віночок»,
«Композиції до Великодніх свят». 

Всього на конкурс було подано 54 роботи, при оцінюванні яких враховувалися такі критерії: оригінальність художньо-образного мислення, наявність робіт в різних техніках виконання, оригінальність, композиційна досконалість, творча індивідуальність, естетичне оформлення.

 У номінації «Магія Великодня» дипломом III ступеню нагороджено Сидорук Анну та Яровенко Аллу, здобувачів освіти Вищого професійного училища №42 м. Погребище за роботу «Пасхальні кольори» (керівник Лагич С.О.). Вітаємо переможців.


                                                                                                          Северинова Т.А

Залишити коментар

Яндекс.Метрика