Випускний «The Оscars 2019»

Випускний «The Оscars 2019»

    27 червня 2019 року згуртованим, дружнім, енергійним колективом зібралося ВПУ-42 на 35 святкову церемонію нагородження премією «Оскар» випускників вищого професійного училища №42 м. Погребище. Цьогорічних номінантів на отримання диплома «Оскар» (диплома кваліфікованого робітника) та атестата про середню освіту було 68. Училище підготувало черговий, не менш зоряний склад майбутніх фахівців для аграрно-промислового комплексу нашого регіону: механізаторів, електромонтерів, електрогазозварників, кухарів, кондитерів та водіїв автотранспортних засобів.

    Їм під силу творити справжні дива і радувати нас та своїх батьків і близьких новими досягненнями та успіхами у завтрашньому дні.
Диплом з відзнакою кваліфікованого робітника, а також атестат про середню освіту отримав президент учнівського самоврядування Панчук Максим. Він був призером районних олімпіад з фізики, іноземної мови, економіки та учасником ІІІ-го Всеукраїнського етапу учнівської олімпіади з економіки. За активну участь в житті училища Максим отримав премію від учнівського профкому.    Вручення дипломів кваліфікованого робітника та атестатів про середню освіту здійснювалося директором училища Огородником Сергієм Васильовичем у номінаціях: «Лідер навчального процесу», «Професіонали своєї справи», «Спортивні ідеали», «Творчі таланти», «Завзяті трударі».
    Номінацією «Педагогічні скрижалі» були відзначені ті, хто, духовно спілкуючись з дітьми, забуває, що він учитель і бачить у своєму учневі друга, однодумця – це класні керівники та майстри виробничого навчання випускних груп: Погорілий С.Т., Хоменко О.Л, Ворчинський О.В., Задернівський В.С., Огородник Н.С., Колотуцька Г.І., Нагало О.В., Заєць О.В.    Від імені усіх батьків зі словами батьківського благословення на щастя і  долю звернулося до випускників подружжя Панчук Василь Миколайович та Леся Василівна.

Лунали пісні у виконанні Хмелюка Володимира (23 група) — «Спасибі вам учителі» та Недошовенко Оксани (13 група) — «Дитинство».    Випускники Панчук Максим прочитав вірш «Мені однаково», а Титор Іван — гумореску про училищне життя.


    Гості випускного вечора Супрун Анастасія та Ковальчук Олександр подарували у своєму виконанні пісні: «Я бажаю», «Калина», «Чорнобривці».
    Родзинкою свята став неймовірний вальс, який зачарував усіх присутніх, у виконанні танцювального колективу «Бренд» (Гоцик Дарини, Прокопенко Вадима, Пасічник Каріни, Бездітного Михайла, Цимбалюк Катерини, Руденко Богдана), який був підготовлений викладачем спецдисциплін Кияницею Н.М.


    Випускний вечір завершився піснею «Все буде добре» у виконанні випускників 32 групи: Дробота Віталія, Журавля Дмитра та Погодіна Дмитра.
    Ведучими вечора були методист та викладач спецдисциплін училища Семко Олександр Михайлович і викладач англійської мови Абрамович-Тлустенко Лілія Леонідівна, які зробили вечір цікавим, емоційним та неповторним для наших випускників.

    Присутні в залі гучними оплесками дякували організаторам та ведучим випускного дійства.


Викладач хімії Лошак Г.А.
Фото — Кияниця Н.М.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика