VIII пленум Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки

VIII пленум Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки

    4 червня 2018 року в Будинку Федерації профспілок області відбувся VIII пленум Вінницького обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки.

    В роботі пленуму взяли участь :заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Ігор Івасюк, в. о. директора Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Володимир Буняк, члени обкому Профспілки працівників освіти і науки, голови районних, міських, вузівських та первинних профспілкових організацій.
    Про реформування освітньої галузі та необхідність подальшого підвищення престижності педагогічної праці наголошував у своїй промові заступник голови Вінницької ОДА Ігор Івасюк, акцентуючи увагу на основних змінах. Ігор Дмитрович наголосив на необхідність плідної співпраці обкому Профспілки працівників освіти і науки з керівництвом області.
    «Про стан виконання зобов’язань Сторонами соціального діалогу за обласною Угодою між комітетом обласної організації Профспілки працівників освіти і науки та Департаментом освіти і науки облдержадміністрації на 2017–2020 роки та внесення до неї змін» доповіли голова облорганізації Профспілки освітян Сергій Пугачов та в. о. директора Департаменту освіти і науки ОДА Володимир Буняк. Голова обкому Профспілки освітян Сергій Пугачов підвів підсумки виконання зобов’язань обласної Угоди сторонами упродовж березня 2017 року – травня 2018 року. Сергій Георгійович окреслив основні проблеми виконання Закону України «Про освіту», проблеми регулювання прав соціально-економічних інтересів членів Профспілки, розповів про особливості співпраці з представниками ОТГ у напрямку трудового законодавства, зупинився на програмах обкому Профспілки.
    В. о. директора Департаменту освіти і науки ОДА Володимир Буняк звернув увагу на такі важливі виклики, що постають сьогодні перед освітньою галуззю, як проведення перепідготовки педпрацівників та необхідність нового підходу до навчання у межах впровадження Нової української школи. В своїй промові Володимир Володимирович окреслив проблеми і досягнення реформування системи ЗНО та особливості інклюзивної освіти.
    У ході пленарного засідання з доповідями про стан розвитку освітньої галузі на місцях виступили голови районних, міських профорганізацій та первинних профорганізацій в ОТГ.
    За підсумками VIII пленуму Вінницького обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки було схвалено і підписано зміни до обласної Угоди між обкомом Профспілки працівників освіти і науки та Департаментом освіти і науки ОДА на 2017–2020 роки.
     За багаторічну роботу в профспілці, високий професіоналізм, вагомий внесок у захист соціально – економічних прав та інтересів членів профспілки голів районних, міських профорганізацій та первинних профорганізацій було нагороджено грамотами та нагрудними знаками Федерації професійних спілок України, зокрема і голову первинної профспілкової організації учнів вищого професійного училища №42 м. Погребище Голумбієвського Анатолія з чим ми його і вітаємо.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика