Весняний день рік годує

Весняний день рік годує

З початком весняно-польових робіт професія тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва стає більш вагомою, особливо у воєнний час. Дана професія досить затребувана на ринку праці в кожній аграрній країні.

Тому, викладачі та майстри навчаючи здобувачів освіти азам професії тракториста підбирають різноманітні методи і форми для проведення уроків виробничого навчання.

Напередодні майстром виробничого навчання Миколою Лошаком був проведений урок серед учнів 31 групи. Під час якого узагальнили та систематизували отриманні знання з теми по підготовці МТА до роботи.

Учні закріпили та удосконалили знання, уміння і навички з будови сівалки СЗ – 5.4 та принцип її роботи, підготували сівалку, трактор до роботи, скомплектували МТА у складі трактора МТЗ-80 та сівалки СЗ-5.4 до роботи. Майстер наголосив на необхідності проведення технічного огляду трактора та техніці безпеки під час роботи з сівалкою.

«Вивчення теоретичного та практичного матеріалу, отримання якісних знань та до автоматизму відшліфованих навиків з даних тем, стане в нагоді при самостійному виконанні виробничих робіт. Набутті знання, вміння, навички завжди пригодяться молодим кваліфікованим робітникам з професії тракторист-машиніст» — прокоментувала директорка училища Тетяна Каменщук.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика