
Тиждень історії та права
Заходи до тижня історії і права
(14.03- 18.03. 2015р.)
Мета: ознайомлення учнів з цікавими фактами історії, виховання в учнів інтересу до правових знань, популяризація правових законів, виховування в них поваги до прав та основних обов’язків людини та громадянина, подання учням нових і поглиблення вже існуючих в них знань та навичок у сфері правового виховання та юридичної освіченості.
Відповідно до плану роботи методичної комісії гуманітарних у Вищому професійному училищі №42 м. Погребище із 14 по 18 березня 2016 р. було проведено тиждень історії і права.
План заходів проведення тижня історії і права передбачав:
- 14 – 18 березня 2016р. – виставка літератури в бібліотеці на правову тематику
- 14 – 18 березня 2016р. – поновлення інформації «Учнівського вісника» на тему «Цікавинки історії»
- 14 березня 2016 р. – проведення виховної години в групах на тему «Жінки в історії»
- 17 березня 2016 р. – проведення театралізованої виховної години «Суд над шкідливими звичками»
5. 14 – 18 березня 2016р. – виставка учнівських плакатів на тему «Ми – за здоровий спосіб життя»
Головною метою всіх заходів які були проведені в училищі, є ознайомлення учнів із цікавими історичними фактами, виховання в них поваги до минулого , виховання інтересу до здорового способу життя , усвідомлення ступеня шкоди від неправильних звичок, які руйнують здоров’я.
Прядун Л.Ю.










