Тиждень природничих наук

Тиждень природничих наук

Традиційно у лютому проходить місяць методичної комісії природничо-математичного циклу. Отже в рамках місяця будуть проводитися тижні математики, фізики, природничих наук та інформатики. Місяць розпочався з тижня природничих наук.

1 лютого було проведено фото-виставку з теми: «Подорож країнам Європи». Це була нагода нашим учням дізнатися чим багата Європа. Ознайомитись з духовним та культурним надбанням європейських держав, цікавими визначними місцями європейських країн,  та їх столиць.

       2 лютого викладач біології Лошак Г. А. провела інформаційну годину на тему: « Коронавірус профілактика, інфікування та поширення» у групі №32, які навчаються за професією електромонтер з обслуговування та ремонту електроустановок, електрогазозварник, водій автотранспортних засобів категорії «С». Учні познайомились із симптомами, шляхами поширення вірусу і як себе захистити від COVID-19. А також чи можна заразитися коронавірусом від тварин, та овочів і фруктів, які імпортовані в Україну з інших країн світу .

Серед учнів 13 гр. з професії кухар, кондитер та 12 гр. з професії електромонтер з обслуговування та ремонту електроустановок, електро-газозварник, водій автотранспортних засобів категорії «С», було проведено конкурс «Ерудит», де учні розв’язували ребуси, загадки, квести. Перемогу здобули Загороднюк Богдан ІІ місце, та Школьна Іванна І місце.

Найбільш учням 13 гр. які навчаються по професії кухар, кондитер запам’яталося подорож до замку цариці «Хемі». Ознайомились з теоретичними питаннями хімічного експерименту, учні проводили під керівництвом викладача цікаві досліди. Видовищні хімічні досліди, що сподобались учням надовго їм  запам’ятаються.

 Здобувачі освіти протягом тижня мали можливість познайомитися із фотоматеріалами біогеоценозів України. В них була висвітлена природня краса степу, лісу та водойми. Поряд із захоплюючими пейзажами були цитати відомих письменників про красу української землі. Мета фотовиставки спрямована на розширення світогляду  та формування всебічного сприйняття вміння бачити взаємозв’язки природи, суспільства та довкілля.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика