Сьогодні на календарі…

Сьогодні на календарі…

14 жовтня – День захисників і захисниць України. Свято яке є символом нашого непереможного українського духу, уособленням мужності та героїзму оборонців та визволителів рідної землі. Це свято кожного, хто в різний час віддав свої знання, силу, мужність задля процвітання нашої держави, збереження її територіальної цілісності та незалежності. Тих, хто ніс нелегку варту на сторожі миру, злагоди та процвітання своєї країни.

Тож нехай для кожного захисника і захисниці України, саме сьогодні, пролунають слова вдячності та привітання за нелегку щоденну працю на благо нашої неповторної, квітучої та неподільної країни.

Педагогічний та учнівський колектив училища також висловлює найкращі слова привітання всім захисникам та захисницям України, зичить їм мирного та безхмарного неба над головою, достатку в родинах, сімейного благополуччя та міцного козацького здоров’я.

З нагоди свята в училищі відбувся спортивний захід «Козацькі забави» у якому прийняли участь здобувачі освіти 11, 15, 31 та 32 груп. Перед учасниками було поставлено  нелегке завдання – подолати програму  з 9 конкурсів і визначити найспритніших, найсильніших та найвправніших «козаків», яким у майбутньому належить стати в стрій поруч сьогоднішніх захисників і захисниць нашої країни.

У цікавій, змістовній та впертій боротьбі, яка тривала впродовж двох годин, перемогла команда 15 групи, другими стали здобувачі освіти з 31 групи, а третіми здобувачі освіти 32 групи.

Зичимо нашій учнівській молоді, з нагоди свята, доброго здоров’я, козацької наснаги та впевненості у власних силах.

Щиро вітаємо всіх учасників змагань та численний учнівський та педагогічний колективи зі святом.

Викладач фізичного виховання                Олександр Колосівський.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика