QR-квест з інформатики та інформаційних технологій.

QR-квест з інформатики та інформаційних технологій.

    В рамках місяця методичної комісії природничо-математичного циклу викладачем інформатики та інформаційних технологій Кияницею Н.М. був проведений позаурочний захід «QR-квест з інформатики та інформаційних технологій».

    Мета квест-гри: Сприяти формуванню навичок інформаційного пошуку і раціонального використання інформаційних джерел, розвитку допитливості, активності, ввічливості, уважності. Мотивувати учнів до використання гаджетів в освітніх цілях. Виховувати вміння планувати свої дії відповідно до поставленої задачі, користуватися різними видами допомоги, оцінювати свої досягнення.
    Сьогодні інформаційні технології значно розширюють можливості проведення позакласних занять, що підвищує рівень пізнавальної активності і навчальної мотивації учнів. В перекладі на українську мову слово Quest означає «пошук». В іграх такого виду завжди передбачається завдання, в якому необхідно щось розшукати — предмет, підказку, повідомлення, щоб можна було рухатися далі.  Квест-гра  може бути командною чи  індивідуальною.
    В зв’язку з тим, що QR-кодування широко входить в наше повсякденне життя, учні повинні теж оволодіти цією технологією. А також ми можемо навчити застосовувати телефон не тільки як засіб зв’язку або розваги, а й як помічник в навчанні. Для створення кодів існують сайти-генератори, де кожен може спробувати свої сили. А для зчитування кодів необхідна проста програма, яка встановлена або  встановлюється на сучасний смартфон. Зранку на вході в навчальний заклад було вивішено оголошення про початок гри. Участь у грі приймали  всі бажаючі, так як квест індивідуальний. Просканувавши перший  QR–код учасники направлялися до кабінету інформатики де викладач проводив інструктаж та видавав бланк з кросвордом. Учасникам квесту  необхідно було знайти QR-коди з питаннями, які були розвішені по навчальному закладу та заповнити кросворд.
    Переможці гри:
І місце Бурлаченко Марина (33 група);
ІІ місцеМельник Влад (13 група);
ІІІ місце Прокопенко  Вадим (11 група).

Переможці будуть  нагороджені грамотами та призами.


Викладач з інформатики та інформаційних технологій Кияниця Н.М.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика