Анатолій Кочерга – заслужений артист України

Анатолій Кочерга – заслужений артист України

02.03.2017 р. в актовій залі училища було проведено тематичний вечір на тему: «Анатолій Кочерга – заслужений артист України». У даному заході брали участь такі учні: Шинкаренко Максим (41 група); Панчук Максим (12 група); Хлопіцький Михайло (12 група) та Чебан Надія (13 група).

На початку вечора ведучі загадали музичну загадку на тему даного заходу. Дуже добре, що наші учні знають такого чудового оперного співака, нашого земляка, співвітчизника і однополчанина, голос якого лунає на найбільших сценах всього світу, якого запрошують оперні театри. Він неодноразово представляв наше мистецтво у Німеччині, Болгарії, Чехословаччині, Фінляндії. Скрізь, де б він не виступав, критики звертали увагу на його сильний, красивий, ліричного забарвлення бас, уміння артистично триматися на естраді, створювати повнокровні образи. У 1987 він переїхав в Австрію і працював там солістом у знаменитій на весь світ Віденській «Народній опері» по 1993 рік. З 1993 року Кочерга гастролював в театрах Європи та Америки. Тільки знамениті співаки можуть виступати на всесвітньовідомих сценах: Парижа, Лондона, Відня, Барселони, Вісбадена, Берліна, Німеччини, Варшави. Тріумфальним був виступ А. Кочерги у 2012 році у Нью-Йорку. У 1989 році він став лауреатом Державної премії імені Т.Г. Шевченка. Зараз наш знаменитий співак проживає у Відні – столиці Австрії.

Kocherga Kocherga1

Kocherga4Kocherga2 Kocherga3
Даний захід було проведено англійською, німецькою та українською мовами, демонструючи відео оперного співу, інтерв’ю та ролі з опер Анатолія Кочерги. Жоден із присутніх не залишився байдужим до цього чарівного співака-соловейка, якого з радістю та любов’ю зустрічають в усіх кінцях світу, яким гордимося і ми.

Мирошниченко Т.В., викладач англійської мови,
Присяжнюк А.В., викладач німецької мови

Залишити коментар

Яндекс.Метрика