Daily Archives:23.03.2023

Випікаємо «профорієнтаційне» печиво

Кондитерська справа — це справжнє мистецтво, світ в якому можна безмежно творити і фантазувати, відкриваючи все нові грані солодкої естетики.

Кондитер займається приготуванням різних видів тіста, тістечок, тортів, оздоблюючих матеріалів. Випікає і прикрашає продукцію. Більша частина робіт виконується вручну за допомогою спеціальних інструментів.

Організовуючи профорієнтаційну роботу директоркою училища Каменщук Тетяна було внесено рекомендацію випікати печиво з атрибутикою училища для випускників шкіл.

Майстрині виробничого навчання кулінарного профілю — Ольга Шиян, Галина Колотуцька та Ніна Годонюк об’єдналися у творчу групу, поєднавши професійні вміння з корисною справою.

Виготовлення розписних пряників з пісочного, медово-пряничного тіста стали частиною профорієнтаційної програми училища.

Символічний солодкий подарунок разом з рекламною продукцією є маленькою візитівкою з професії кондитер. Серед потрібних, корисних, конкурентних професій, кондитер завжди актуальна.

Запрошуємо випускників шкіл здобути професію кухар, кондитер в Вищому професійному училищі #42 м. Погребище!

Державні та народні символи України

Святою для кожної людини є земля, де вона зробила перший крок, вимовила перше слово, почула мамину пісню-колискову. Ці почуття вічні.

Так, для кожного з нас найдорожча й найрідніша та земля, на якій ми народилися, де живуть наші батьки та рідні.

Кожна країна світу обов’язково має свої символи. На сьогоднішньому виховному заході, організованому заступником директора з навчально-виробничої роботи Віктором Демиденком, всі присутні ознайомилися зі своєрідною візитною карткою України — її символікою.

Під супроводом художнього керівника Вікторії Джури, всі присутні поринули в атмосферу палкої та партріотичної української пісні.

Ми ще раз переконалися, що пісня — душа українського народу, а Національний Гімн — вищий прояв його волелюбних прагнень, духовних стремлінь, символ державної та національної дійсності. Всі присутні з перших акордів Гімну піднялися, в них сконцентрували живу історію нашого народу, його прагнення до волі.

Протягом вечора звучали незабутні, горді та величні українські пісні та танці.

Всі присутні ознайомилися окрім державних символів з народними та поетичними оберегами. Також з символікою та атрибутикою нашої Погребищенської територіальної громади та училища.

Отже, ми з упевненністю можемо сказати, що в українців є багато оберегів, які лікують, прикрашають та оберігають.Бережімо, шануймо, любімо обереги, вивчаймо традиції свого народу, адже ми українці, пишаймося цим!

Яндекс.Метрика