Daily Archives:20.03.2023

Тиждень позитивного мислення

Позитивне мислення — основа психічного здоров’я. Тому з 20 по 24 березня в училищі проходитиме Тиждень позитивного мислення.

Позитивні емоції підвищують імунітет людини та якість її життя. Вибираючи позитивне мислення, ви обираєте щастя для себе і своїх близьких.

Відкриваємо Тиждень відеофлешмобом від учнівського та педагогічного колективу до Міжнародний Дня щастя.

Цікаві конкурси, тренінги, фотомарафон, фотосесія, розмовляючи стіна, все це чекає на учасників освітнього процесу протягом тижня.

Сьогодні вашій увазі декілька рекомендацій для того, щоб прокачати навичку позитивного мислення.

  • Учіться цілеспрямовано наповнювати свої думки позитивом;
  • Думайте про амбітні цілі, про творчі задачі, про нові проєкти, про нові можливості, які можуть надихнути вас на нові перспективи;
  • Три рази на день робіть паузу і думайте про щось хороше;
  • Приділяйте по одній хвилині три рази на день для пошуку позитивних аспектів у своєму житті. Свідомо навчіться «ловити» в собі негативні установки і одразу переводити їх в позитив.

Пам’ятайте, що позитивне мислення — це головна частина емоційного інтелекту. Тому неодмінно працюйте над її формуванням.

Диспут про загальнолюдські цінності

Значний вплив на активізацію самостійної думки здобувачів освіти справляє диспут. У ході якого учні вчаться висловлювати власні думки й судження, самостійно оцінювати факти і події, проявляти такт і витримку, цінувати чужу думку й аналізувати свою.

Напередодні вихователем Галиною Лисак був проведений диспут на тему: «Загальнолюдські цінності. Що ви розумієте в цих словах?» з метою виховання в учнів доброти, чесності, порядності, гуманного ставлення до оточуючих для того, щоб закріпити уявлення учнів про моральні цінності людини.

Вихователь формулювала запитання таким чином, щоб викликати дискусію між учнями та розвивати вміння аргументовано висловлювати свою думку. Учні вели дискусію над такими питаннями: «Що таке справжня ввічливість, у чому і як вона виявляється?» «Культура зовнішня і внутрішня — це одне й теж? Якщо ні, то в чому їх відмінність?», «Якою повинна бути сучасна людина?».

Щоб кожен учень краще зміг розібратися в собі сам, були проведені вправи «Коло асоціації», «Незакінчене речення». Учасники дійшли висновку, що кожен їхній вчинок, бажання, дія, позначається на інших людях, і ми завжди повинні думати над тим, чи не завдаємо незручностей, прикростей, своїми вчинками та поведінкою.

Яндекс.Метрика