Daily Archives:14.03.2023

Урок звитяги

До відзначення Дня українського добровольця доєдналася викладачка історії Лариса Олійник провівши зі здобувачами освіти 24 групи «Урок звитяги».

Неабияке враження на дітей мала колективна творча справа «Українська звитяга воїнів сьогодення».

Юні україночки своїми руками виготовили долоньки мрій, групову роботу «Доброволець», власноруч складаючи сенкан, асоціативні ланцюжки та побажання нашим воїнам-Захисникам та Захисницям.

День українського добровольця є однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління українців.

Урок-вікторина із зарубіжної літератури

В училищі продовжується продуктивний і насичений місяць гуманітарно-природничих дисциплін.

В тому, що гра мотивує переконалися сьогодні на уроці-вікторині «Стежками світової літератури». Під час якого учні 11 групи, разом з викладачкою зарубіжної літератури Тетяною Нагало, поринули у своєрідну гру-змагання команд веселих та кмітливих.

Учні мали змогу в ігровій формі розвивати логічне мислення, повторили і закріпили вивчений матеріал, побачили, на скільки важлива колективна діяльність та підняли мотивацію до вивчення зарубіжної літератури.

Об’єднавшись в три команди та використавши всі свої знання учасники впевнено намагалися перемогти. Назвавши команди та обравши їх капітанів почали працювати над запропонованими 7 завданнями.

Розпочали вікторину розминкою, під час якої кожній команді по черзі пропонувалося 5 запитань, відповідь звучала миттєво. Приємно спостерігати як дух суперництва наближав команди до перемоги.

Під час конкурсу «Сім ключових слів-твір» учасники відгадували твори світових письменників. Також учні впізнавали письменників за фактами біографії та фото, установлювали відповідності, поєднуючи імена з прізвищами та продемонстрували свої знання з літературних термінів. Урок пройшов надзвичайно жваво, енергійно та емоційно.

«Переконанні, що за допомогою різноманітних ігор на уроках зарубіжної літератури в учнів формується вмотивованість та зацікавленість в навчальному процесі. Вони швидше запам’ятовують велику кількість інформації, а також порівнюючи літературні твори різних країн краще засвоюють характерні особливості певного літературного процесу» — прокоментувала директорка училища Каменщук Тетяна.

В результаті проведеного уроку-вікторини учні дійшли висновку, що зарубіжна література виховує високоінтелектуальну та гармонійно розвинену особистість.

Приємно відмітити команду «Літературознавців», яка швидше та вправніше впоралася із завданнями та виборола свою перемогу. З чим ми їх і вітаємо.

Формуємо стійку мотивацію учнів до вивчення світової літератури.

Співпраця з Міжнародною благодійною організацією ACTED

З перших днів повномасштабної війни на постійній основі співпрацюємо з Міжнародною благодійною організацією ACTED.

На минулому тижні представники благодійної організації доставили в училище шафи, тумбочки, стільці, столи, чайники, мікрохвильовки, блендер, дзеркала з поличками, мусорні відра, совки, віники, миски пластикові, засоби гігієни.

Щиро вдячні благодійній організації АCTED за суттєву допомогу в оснащенні колективного центру, адже завдяки покращенню матеріально-технічної бази вдасться підвищити якість проживання, ефективність та оперативність надання життєво необхідних послуг.

Ваша допомога — потрібна та актуальна!

Чергова спортивна перемога

Викладач фізичної культури та виховання, Вищого професійного училища #42 м.Погребище, Олександр Колосівський зайняв І місце у турнірі Погребищенської міської територіальної громади зі стрільби з пневматичної зброї.
За що нагороджений відповідною грамотою та медалью.

10 березня 2023 року на базі КЗ «Погребищенський ліцей №2» 12 спортсменів змагалися за титул кращого стрільця з пневматичної зброї. Всі вони представники різних трудових колективів Погребищенського територіальної громади.

Розпочали змагання під  звучання гімну України. Усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто загинув, захищаючи цілісність України.

Щиро вітаємо Олександра Леонідовича з перемогою. Бажаємо твердо йти до досягнення поставленої мети та завжди попадати в ціль.

Яндекс.Метрика