Daily Archives:02.03.2023

Державний кваліфікаційний екзамен «Кухар, офіціант, бармен»

Учні 16 групи, що навчаються за професією «Кухар, офіціант, бармен» повернулися на навчання після проходження виробничої практики на підприємствах.

Сьогодні 02 березня 2023 року відбувся Державний кваліфікаційний екзамен серед учнів 16 групи з професії «Кухар ІІІ розряду».

На даному іспиті учні вміло продемонстрували свої професійні навики, проявили креативність та творчість, здивували винахідливістю та завзятістю.

Екзаменаційна комісія схвально відреагувала на пробні кваліфікаційні роботи учнів.

Вітаємо учнів з підсумковим етапом навчання та підтвердженням своєї професійності!

Конкурс майстерності комп’ютерного набору

У час тотальної комп’ютеризації та діджиталізації швидко набирати текст на комп’ютері чи ґаджеті є не просто корисним вмінням, а необхідністю.

В рамках місяця природничо-математичного циклу викладачкою інформаційних технологій та інформатики Наталією Кияницею був проведений конкурс майстерності комп’ютерного набору, який має на меті виховати потреби учнів у знаннях клавіатури.

Таким чином працювали над стимулюванням учнів І та ІІ курсів до удосконалення своїх знань, вмінь та навичок у володінні клавіатурою комп’ютера.

Переможцем конкурсу став учень 23 групи Павліченко Юрій. Друге місце посів Дюкарев Влад учень 13 групи і третє місце отримав Смальчук Артем учень 13 групи.

Результати показали, що саме електрики кращі знавці комп’ютерної клавіатури :).

Уявити життя без комп’ютера та ІТ технологій неможливо

Уявити життя без комп’ютера та ІТ технологій неможливо. Сучасні діти не можуть без Інтернету з його соціальними мережами та інформаційними ресурсами. Потрібно завжди пам’ятати про нашу безпеку у Всесвітній мережі.

Викладач інформаційних технологій та інформатики Кияниця Наталія протягом місяця природничо-математичного циклу провела ряд заходів пов’язаних із безпекою в Інтернеті.
для прикладу наведемо веб та фото-квести, виконуючи які учні дізналися про те, як залишатися в безпеці при використанні соціальних мереж і не тільки. Спробували дослідити позитивні і негативні наслідки Інтернету, сформулювали та засвоїли правила безпечної роботи у Всесвітній мережі.

У фото-квесті переміг учень 12 групи Шкабура Андрій. ІІ місце учениця освіти 14 групи Хоменко Богдана, ІІІ місце отримав учень 13 групи Дюкарев Влад.

У веб-квесті місця розподілилися наступним чином:
І місце– Дюкарев Влад (13 група);
ІІ місце – Навроцький Олександр (13 група);
ІІІ місце – Хоменко Богдана (14 група).

Ми переконалися, що квести стимулюють дітей до поглиблення знань в області інформаційних технологій. Заходи подібного змісту є досить актуальними для сучасної молоді!

Місяць профільної методичної комісії суспільно-гуманітарних предметів

Сьогодні стартував місяць профільної методичної комісії суспільно-гуманітарних предметів.

На загальноучилищній лінійці учні у віршованій формі продемонстрували присутнім ті напрямки діяльності, над якими працюватимемо березень місяць.

Приємно відмітити успіхи та нагороди серед учнів та педагогів училища. Зокрема, викладачка англійської мови Лілія Абрамович-Тлустенко та викладачка української мови Оксана Краснюк отримали сертифікати за участь у конкурсі «Навчання у новому форматі»;
Лариса Олійник, Лілія Абрамович-Тлустенко, Оксана Краснюк також були нагородженні грамотами за творчі успіхи та досягнення учнів.

Формуємо креативну та цілеспрямовану молодь.

Яндекс.Метрика