Daily Archives:01.03.2023

Ранок 28 лютого в училищі розпочався інформаційною годиною.

«Оптичні явища на полотні художника». Під керівництвом викладачки фізики В. Ворчинської, учні досліджували закономірності створення художниками композицій, побудованих на законах гармонії та з використанням фізичних законів прямолінійного поширення, законів відбивання та заломлення світла.

6000 картин. Бурі, морські битви, веселки, виверження вулканів, місячні ночі, численні пейзажі Криму, природа й побут України – далеко не повний перелік полотен видатного українського художника І. Айвазовського, з творчістю якого познайомилися сьогодні здобувачі освіти.
Твори художника вражають своєю духовністю, волею до життя, надії. Ми відчуваємо це, вдивляючись в глибинну палітру світла й темряви морської стихії «Дев’ятого валу».

Автор наче хоче сказати, що навіть після самого страшного шторму крізь чорні хмари всеодно проб’ється світло і дає зрозуміти: що нас не вбиває, те робить нас сильнішими.

Тема подолання найважчих випробувань актуальна і в наші дні, коли українці кров’ю і життям відстоюють свою незалежність і територіальну цілісність – відмітила присутня на заході директорка училища Каменщук Тетяна і найбільша помилка кожного з нас перестати боротися з темрявою, втратити надію на краще. Це вічна мудрість, яка допомагає в складних життєвих ситуаціях.

Яндекс.Метрика