Monthly Archives:Январь 2023

Донат на ЗСУ

Доброго вечора, ми з України!🇺🇦

Тато нашої колеги Вікторії Джури знаходиться на лінії вогню з початку 2023 року, їм потрібен прилад нічного бачення на 1 кілометр і більше!

Потрібно зібрати 150 000 грн.

28 батальйон потребує вашої допомоги, кожен донат важливий для наших Захисників.

Просимо вас долучатися і репостити в себе на сторінках та в історіях!

Будемо дуже вдячні кожному.

Слава Україні!🇺🇦

Героям Слава!🇺🇦

Україна понад усе🇺🇦🇺🇦

Тиждень хімії

В училищі стартував місяць профільної комісії природничо-математичного циклу. Розпочався він сьогодні, із тижня хімії та цікавої хімічної галереї.

Покращення знань про речовини, що нас оточують, розвиток почуття відповідальності за екологічний стан планети, заохочення до вивчення хімії, ось основні мотиватори спілкування протягом тижня.

Учнів та педагогів училища чекають інформаційні години, квести, ігри, ребуси, активності та цікаві досліди.

Кожен день предметного тижня буде присвячений покращенню знань, розширенню та більш глибокому засвоєнню матеріалу програмних тем, максимальній популяризації предмету хімії.

Давайте разом поринемо у світ цікавих дослідів та експериментів!

Приймаємо участь у Всеукраїнському літературно-музичному фестивалі вшанування Героїв Небесної Сотні

Творча молодь училища приймає участь у Всеукраїнському літературно-музичному фестивалі вшанування воїнів України «Розстріляна молодість» до Дня Героїв Небесної Сотні за номінаціями:

«Авторська поезія» подано збірку віршів юних поетів та поетес училища – Оранського Олексія (33 гр.), Лебедєва Михайла (42 гр.), Горобця Олександра (31 гр.), Продиус Яни (24 гр.), Ковганової Діани (24 гр.) та Варнави Валерія (23 гр.).

У номінації «Технічна творчість» надзвичайну винахідливість та креативність проявили учні 42 групи Передельчук Анатолій та 32 групи Гаврилюк Костянтин, підготувавши ескіз броньованої бойової машини. Водночас, Хоменко Богдана виготовила Ангела пам’яті у вигляді ляльки-оберега.

Також на фестиваль надіслано відеоматеріали виступів в номінації «Вокальне мистецтво», в якому взяла участь учениця 33 групи Школьна Іванна з піснею «Незламна». Хореографічний колектив училища «Слов’яночка» виконали танець «Обійми янголів».

Всі роботи надіслано до Житомирського Державного будинку художньої та технічної творчості.

Бажаємо нашим учням перемоги у даному фестивалі та подальших творчих успіхів.

Гуманітарна допомога від благодійної організації ACTED

Благодійна організація ACTED продовжує свою діяльність та працює на Перемогу.

З початку повномасштабної війни співробітники благодійної організації мобілізувались для надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним сім’ям, що проживають в гуртожитку Вищого професійного училища № 42 м. Погребище.

Організація одна із найактивніших у питаннях співпраці та взаємодопомоги. Неодноразово, їхні представники відвідували внутрішньо переміщенні сім’ї, вивчали потреби та миттєво реагували. Було передано гігієнічні набори для родин, принтер, спальні мішки, ковдри, термоса для користування.

На минулому тижні, в училище доставлено довгоочікуваний генератор для котельні, пожежний щит, вогнегасник для укриття та кухонне приладдя.

«Висловлюємо слова щирої вдячності благодійній організації ACTED за надану допомогу. Нині, завдяки вашій підтримці воює не тільки зброя – воює український дух, який неможливо здолати!» — зауважила директорка училища Каменщук Тетяна.

Все буде і є Україна!

Яндекс.Метрика