Daily Archives:23.12.2022

«І на тім рушничкові»

Вагомим аспектом у залученні молоді до вивчення народних традицій є виховні години.

Одна з таких виховних на тему «І на тім рушничкові», напередодні, проходила в училищній бібліотеці. Під керівництвом викладача української мови та літератури Олени Маркітан та бібліотекаря Тетяни Северенової, учні працювали за цікавою пізнавальною програмою.

Виховна година присвячена нашій національній святині — українському рушнику.

Учні, затамувавши подих, слухали своїх ровесників та переглядали відео про обряд пов’язання рушником та сватання в українських традиціях, якими багата наша пісенна творчість.

Тематика, що обговорювалася, активізувала кожного учня задуматися над тим, яке вагоме значення має рушник у житті нашого краю, адже він символізує чистоту людських почуттів та глибину безмежної любові батьків до своїх дітей.

Доброта і милосердя у моєму житті

Грудень місяць багатий на свята, які несуть віру, надію та любов. Ось чому, в тісному колі спілкування, в домашній атмосфері, вихователі проводять години спілкування в гуртожитку.

Напередодні, учні 11, 12, 15, 16, 33 та 31 груп, під керівництвом вихователя Інни Янівець, працювали над розвитком творчої уяви та позитивного мислення, під час виховної години «Доброта і милосердя у моєму житті».

Такі неформальні зустрічі спрямовані на формуванння якостей доброти, милосердя, співчуття та відчуття людської гідності.

Цікавий матеріал і форми роботи мотивували учнів висловлювати свою думку та аналізувати ситуації.

Пам’ятаймо, Людина починається з добра! Тому відкриваймо наші серця для добрих справ!

Байдужість — це проблема чи норма життя?

Байдужість — це проблема чи норма життя? Саме на це запитання, шукали відповідь учні 31, 33 та 13 груп, зі своїм наставником Галиною Лисак.

Протягом виховної години учні працювали над виявленням причин появи байдужості серед людей та її характерних ознак, визначали який негативний наслідок вона залишає у серці людини.

Учні активно брали участь в тренінгових вправах, в яких вчилися відчувати почуття інших, пізнавати себе та активно обговорювали нагальні питання.

Захід направлений на формування толерантності та емпатійності, що надзвичайно важливі в нашому суспільстві.

Отож, починаймо із себе! Робімо цей світ яскравішим та будьмо добрішими!

День Святого Миколая у ВПУ 42 м.Погребище

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. Цьогоріч, всі ми разом загадали одне бажання, щоб скоріш прийшла Перемога і всі Захисники та Захисниці повернулися до дому живими та здоровими.

Грудень місяць багатий на святкові події. Всі вони несуть надію та віру в чудеса. Одним із яскравих прикладів святкового дійства є День Святого Миколая, до якого завзято готувалися учні Вищого професійного училища № 42 м. Погребище.

На свято були запрошенні шановані гості, ерудована та талановита молодь Погребищенської громади. Близько 200 жителів якої були присутні в залі.

З привітальним словом до всіх присутніх звернулася директорка училища Каменщук Тетяна та міський голова Сергій Волинський. 130 учнів були нагородженні подяками за навчальні, спортивні досягнення, художню майстерність та солодкими подарунками.

Захід був наповнений численними сюрпризами та розвагами. Свято пройшло гучно, весело та цікаво.
В атмосфері доброзичливості та чудового настрою, під супроводом художнього керівника Вікторії Джури, учасники художньої самодіяльності училища співали пісень та танцювали.

Любі учні, ваші успіхи сьогодні -є надійним фундаментом у відбудові України завтра! Тому, чекаємо на ваші подальші здобутки.

Яндекс.Метрика