Daily Archives:09.12.2022

«Привид Вінниці»

«Привид Вінниці» про крила України. Вадим Ворошилов «впав з неба» в хату, де тепер його чекають як хрещеного батька — скоро поповнення в родині )

Герой України Вадим Ворошилов військовий льотчик 204-ї бригади тактичної авіації Повітряних Сил. Один із найкращих українських пілотів-винищувачів. Після катапультування місцеві вже охрестили його «привидом Вінниці».

12 жовтня пілот був змушений катапультуватися на Вінниччині.Цього дня в українському небі Вадим Ворошилов збив п’ять дронів-камікадзе, а напередодні дві російські крилаті ракети.

Разом із Вадимом ми їдемо до місця падіння літака, дорогою говоримо про бойову авіацію і про те, які крила потрібні Україні, аби перемогти окупанта, як у небі, так і на землі…

Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces

Конкурс творчих проектів «Код Нації. Українська Сніжниця»

В Україні стартував конкурс творчих проектів «Код Нації. Українська Сніжниця»

Головною метою конкурсу є популяризація української культури та народних звичаїв, українськомовного контенту, створення художніх, декоративно-ужиткових, вокальних, хореографічних, сценічних та інших творчих проєктів, що спрямовані на поширення в сучасному українському суспільстві культурних, освітніх, духовних та патріотичних цінностей.

Захід відбувається у рамках Національного фестивалю «Код Нації» з 05 грудня 2022 року по 16 січня 2023 року, налічує 16 номінацій та декілька жанрів.Весь прибуток від внесків учасників йде на підтримку ЗСУ.Темою Конкурсу є:

🔸відображення у творчих проєктах зимової тематики, зокрема національних традицій зимового періоду, сучасних віянь щодо зображення зими у творчості;

🔸вибудова паралелей між сучасною зимою України та зимовими символами, традиціями, дозвіллям і добробутом минулого;

Детальніше ознайомитись з умовами конкурсу можна тут: https://bit.ly/3VXn6Yu


ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ — ЛЮДИНА РОКУ-2022

За версією найвпливовішого американського журналу TIME.

Видання також відзначило «дух України» у боротьбі проти російського агресора.
Журналісти розповіли світу історію українського лідера. Його фото, а також зображення відомих українців та української символіки, знову потрапило на обкладинку Time.

У матеріалі «Людина року», розповіли про людей, які представляють Дух України. Найперше – відзначили постать президента, пригадавши, що у наскладніший період, в лютому 2022, Зеленський чітко повідомив партнерам, що залишається в Києві.

Зазначили, що за 2 дні після звільнення Херсону Зеленський приїхав туди. Хоча його охоронці знову просили президента почекати.

Зеленський визнає, що це було ризиковано, але він мусив туди поїхати. «Причина – люди, які 9 місяців були в окупації. Моїм обов’язком було поїхати туди і показати, що Україна повернулася, що вона їх підтримує».
Журналіст зауважив, що ще у квітні Зеленський сказав, що постарів і змінився «від усієї цієї мудрості, якої ніколи не бажав».

Яндекс.Метрика