Daily Archives:02.12.2022

Профілактика професійного вигорання

В умовах війни всі ми, хтось в більшій мірі, інші в меншій, потребуємо соціально-психологічної підтримки та допомоги. Представниками міжнародної організації Triangle Génération Humanitaire Ukraine на базі училища надається соціальна та психологічна допомога внутрішньо переміщеним особам, що проживають в гуртожитку навчального закладу. Паралельно, створена тренінгова група з педагогічних працівників училища.

Напередодні, було проведено тренінг щодо запобігання професійного вигорання. Захід провела психолог даної організації – Тетяна. В рамках акції «16 днів проти насильства», що стартувала 25 листопада, всі учасники одягли на руки помаранчеві стрічки, як символ боротьби проти насильством, у всіх його проявах.

«Проведення таких тренінгів дозволяє знизити рівень стресу у працівників та підвищити інтерес до роботи. Також, такі заняття дозволяють розкрити творчий потенціал, спрямовані на постійне підвищення якості роботи, сил та ресурсів кожного. Плануємо регулярне проведення заходів даного спрямування» — прокоментувала директорка училища Каменщук Тетяна.

У цікавій, доступній, емоційній формі тренер подала інформацію з профілактики та збереження психологічного та емоційного здоров’я.

Завдяки проведеним тренінговим вправам, учасники налаштувалися на позитивне ставлення до себе та життя, самоприйняття, самоповагу, позитивну оцінку себе, створення оптимістичної та професійної перспективи. Здобули досвід з формування навичок позитивного мислення, як одного із способів психічної саморегуляції.

Учасникам тренінгу були запропоновані вправи та техніки щодо розвитку вмінь та навичок з подолання негативних наслідків стресових ситуацій. В ході заняття працювали над емоційним розвантаженням та формуванням здатності до саморегуляції власних психічних станів.

Завдяки проведеним тренінговим вправам учасники налаштувалися на позитивне ставлення до себе та життя, самоприйняття, самоповагу, позитивну оцінку себе, створення оптимістичної професійної перспективи. Здобули досвід з формування навичок позитивного мислення, як одного із способів психічної саморегуляції.
Дякуємо пані Тетяні та представникам міжнародної організації «Triangle Generation Humanitaire Ukraine» за чудово проведений час.

Яндекс.Метрика