Yearly Archives:2022

Переваги професійно-технічної освіти

Усі знають про переваги вищої освіти, а чи замислювались ви про переваги професійно-технічної освіти? Ми зібрали для вас найцікавіше — читайте на картках.

Докладніше у статті «Чому диплом про вищу освіту — не для всіх?» на лендингу промокампанії «Все працює завдяки нам»: bit.ly/3Gty2sv

Виставка «Знай і люби свій рідний край»

Напередодні, в читальному залі бібліотеки гуртожитку, була проведена виставка декоративно-ужиткового мистецтва » Знай і люби свій рідний край».

Над виставкою активно працювали вихователі гуртожитку Галина Лисак, Надія Нагорняк, Інна Янівець, Світлана Лагич та учасники гуртка «Українські візерунки».

Відвідувачі виставки змогли помилуватися роботами вихованців гуртка.

Кожен виріб неповторний та оригінальний. Кращими визнано роботи Воробкало Богдана (13 гр.), Бурди Владислава (15 гр.) та Яровенко Алли (33 гр.).

Саме ці роботи будуть направлені на обласну виставку у Вінницький державний центр естетичного виховання учнів ПТНЗ.
Отож, з нетерпінням чекаємо результатів.

Шляхами історії краю та фольклористики

Минуло вже 128 років з Дня народження Н.А. Присяжнюк, відомої фольклористки та поетеси нашого краю.

Учні училища 12 групи, разом із майстром в/н Дмитром Канарським та вихователями Надією Нагорняк і Галиною Лисак, відвідали краєзнавчий музей Н.А. Присяжнюк та музей учасників АТО-ООС. До відвідування музею долучилися учні 14 групи, разом із заступником директора з виховної роботи Діною Козачук та майстром Лесею Сіренко.

Під час відвідування музею учні дізналися біографію та творчу діяльність Н. А. Присяжнюк, історію нашого рідного містечка та видатних особистостей нашого краю.

В музеї учасників АТО-ООС наші учні побачили особисті речі воїнів, документи, світлини та предмети військового побуту.

Найбільше відвідувачам музею сподобалося слухати записи співу самої фольклористки.
Шануємо та пам’ятаємо видатну історичну постать нашого краю.

Засоби обігріву для своєї школи

Учні училища 23-ї та 32-ї групи, що здобувають професію електрогазозварника, за замовленням адміністрації Погребищенського ліцею №1 — виготовили варочну плиту для їдальні.

Збіг обставин — ці учні є випускниками ліцею, тому з особливою відповідальністю поставилися до виконання практичної роботи під керівництвом майстра В’ячеслава Задернівського та Олександра Матвійчука.

Учні зуміли відшліфовувати професійні вміння електрогазозварника та вийти на досконалий результат.

Підтримуємо один одного! Рятуємося від нестачі електроенергії!

Яндекс.Метрика