Monthly Archives:Сентябрь 2021

День миру

Мир — головна цінність для будь-якої людини. Захищати його ідеали, зміцнювати дружні відносини між державами, спільними зусиллями працювати для досягнення миру в усьому світі — основні принципи, якими керувалася ООН, заснувавши це свято. Протягом тижня, в нашому навчальному закладі, з метою привернення уваги дітей та молоді до питань збереження миру задля забезпечення стійкого прогресу людства та дотримання принципів гуманності, свободи, добра і поваги, що закладені у Декларації Генеральної асамблеї ООН про право народів на мир пройшли різноманітні заходи: виховні години: «Мир на землі – радість у родині», «Ми голосуємо за мир!», «Лети, наш голубок — символ миру, добра і світла», «За мир у всьому світі», мистецький флеш-моб «Ми за мир», оформлено куточок до Міжнародного дня миру.

Нові враження

9 вересня здобувачі освіти училища, які опановують професію «тракторист-машиніст с/г виробництва» відвідали першу регіональну сільськогосподарську виставку «Агро Вінниця — 2021».

Експозиції містили зразки нової техніки: трактори, оприскувачі, грунтообробні агрегати, які вражали як своїм виглядом, так і технічними характеристиками.

Родзинкою заходу стала презентація спеціалізованих безпілотних літальних апаратів (дронів) для застосування при дослідженні стану с/г культур. В цілому, як здобувачі освіти, так і їх наставники в черговий раз переконались у важливому для країни значенні галузі сільськогосподарського виробництва та збагатилися новими враженнями і знаннями.

БИТВА АГРОТИТАНІВ

2 вересня здобувачі освіти 11 та 12 груп ВПУ-42, які навчаються за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» разом з викладачами спеціальних предметів відвідали агротехнічну виставку «Битва Агротитанів», що проходить у селищі Степове Білоцерківського району.

Майбутні механізатори отримали чудову нагоду ознайомитися із зразками різноманітної сільськогосподарської техніки (трактори різних класів, комбайни, самохідні оприскувачі, сівалки, ґрунтообробне знаряддя).

Та найцікавішими були моменти презентації робіт агрегатів у польових умовах. Демонстрації засвідчили високий рівень практичних умінь механізаторів та не аби яку ефективність роботи машинно-тракторних агрегатів.

Слід зазначити, що подібні поїздки є постійними і обов’язково включаються у план заходів профільної методичної комісії.

У підсумку можна сказати, що здобувачі освіти та їх наставники отримали масу корисної інформації, яку зможуть застосувати як у навчальній так і у виробничій діяльності.

1 вересня — День знань!

Сьогодні в училищі відбулося перше осіннє свято — День знань. На училищній площі вишикувались 357 здобувачів освіти, серед яких виділялися 145 першокурсників.

На святковій лінійці учнів та педагогічний колектив привітав в.о. директора закладу Демиденко Віктор Григорович, який також вручив грамоти кращим учням та цінні подарунки, тим із них, хто під час літніх канікул працював у навчальному господарстві.

Завітав до закладу і Погребищенський міський голова Волинський Сергій Олександрович, який побажав дітям завзяття і наснаги у новому навчальному році, а педагогам тепіння і нових творчих здобутків. Також Сергій Олександрович подарував презентаційне обладнання для кабінету історії, за що колектив закладу щиро вдячний.

Лунали у виконанні старшокурсників пісенні твори, які покращували настрій і дарували позитивні емоції.

Та все хороше рано чи пізно завершується. Пролунав перший дзвінок і покликав дітей та педагогів на перший у 2021-2022 році урок, а за ним розпочалось повноцінне навчання, що триватиме до 25 червня.

Зі святом! З Першим вересня! З Днем знань!

Яндекс.Метрика