Monthly Archives:Март 2021

Оновлення медичного кабінету училища

Карантин — час не для суму та переживань, а період, коли можна попрацювати на покращення матеріально-технічної бази навчального закладу.

При допомозі спеціалістів інших структурних підрозділів училища було виконано ряд робіт у медичному кабінеті, а саме: заміна електропроводки та плафонів, побілено стелю  і поклеєно миючі обої (згідно санітарних вимог) та багети.

Читати далі…

Тиждень математики

Тиждень математики проходив з 22.02.2021 по 26.02.2021 згідно затвердженого плану методичної комісії природничо-математичного циклу у ВПУ-42 м. Погребище.

Читати далі…

Покращуємо умови проживання…

Для того, аби гуртожиток вищого професійного училища №42 м. Погребище був привабливим і затишним, а умови проживання відповідали потребам мешканців  у вільному спілкуванні, занятті улюбленою справою, фізичному розвитку, корисному та змістовному відпочинку, адміністрація навчального закладу постійно дбає про створення належних соціально-побутових умов проживання здобувачів освіти адже це є не лише вимогою сьогодення, а й викликом для кожного, хто опікується благополуччям здобувачів освіти на місцях.

Читати далі…

Виставка-конкурс фітодизайнерської майстерності «Весняний подарунок»

Відповідно до Плану обласних масових заходів для учнів закладів  професійної (професійно-технічної) освіти на 2020-2021 навчальний рік Вінницький державний центр естетичного виховання учнів ПТНЗ з 15 лютого по 10 березня 2021 року проводить обласну виставку-конкурс фітодизайнерської майстерності «Весняний подарунок» в рамках святкування Міжнародного жіночого дня – 8 Березня.

Читати далі…
Яндекс.Метрика