Yearly Archives:2021

СТОРІНКАМИ НОВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ УЧИЛИЩА

Училище рідне - велика родина.
Освіту здобудем і підем в життя.
Майбутнє збудуєм, прославим країну.
Юнацький наш дух, як вогонь, не згаса.

Так, наше училище, саме велика родина, дружній учнівський та педагогічний колектив. Життя навчального закладу — це не тільки освітній процес, а й різноманітні конкурси, спортивні змагання, цікаві екскурсії, дитяча творчість, вірні друзі, перше кохання і, взагалі, багато-багато цікавого.

Читати далі…

Часу даремно не гаємо і тому готуємось до очного навчання та прийому учнів на новий навчальний рік

В той час, коли училищем виконується Постанова КМУ від 9 грудня
2020р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження
обмежувальних протиепідемічних заходів» і здобувачі освіти знаходяться на дистанційному навчанні, майстри виробничого навчання у вільний від дистанційного навчання час покращують матеріально-технічний стан забезпечення професійної підготовки за напрямками. Одні ремонтують трактори та автомобілі,

Читати далі…

Оновлення медичного кабінету училища

Карантин — час не для суму та переживань, а період, коли можна попрацювати на покращення матеріально-технічної бази навчального закладу.

При допомозі спеціалістів інших структурних підрозділів училища було виконано ряд робіт у медичному кабінеті, а саме: заміна електропроводки та плафонів, побілено стелю  і поклеєно миючі обої (згідно санітарних вимог) та багети.

Читати далі…

Тиждень математики

Тиждень математики проходив з 22.02.2021 по 26.02.2021 згідно затвердженого плану методичної комісії природничо-математичного циклу у ВПУ-42 м. Погребище.

Читати далі…
Яндекс.Метрика