Професії

ВИЩЕ  ПРОФЕСІЙНЕ  УЧИЛИЩЕ  № 42  м. ПОГРЕБИЩЕ
ЗДІЙСНЮЄ ПІДГОТОВКУ РОБІТНИЧИХ КАДРІВ  ЗА ПРОФЕСІЯМИ:

 на базі 9 класі з терміном навчання 3 роки:

1

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорії А1, водій транспортних засобів (кат. С) — 3 роки

2

Кухар, кондитер — 3 роки

3

Електромонтер  з  обслуговування  електроустановок,
електрогазозварник.
водій автотранспортних засобів (кат. «С»).
   

— на базі 11 класів

1

Електрогазозварник,
водій автомобіля (кат. «С»).
(термін  навчання  1 рік)

2

Кухар, офіціант, бармен 
(термін  навчання  1,5  р.)
   

Проводиться набір учнів з числа випускників ПТНЗ, які мають бажання отримати підвищені виробничі розряди з виробничих професій:

— кухар, кондитер (4-5 розряд)  — термін навчання 9 міс.

— електрогазозварник  (4-5 розряд)  — термін навчання 8 міс.

Також на базі училища працюють курси водіїв категорій «В», «С», «Д», «СЕ» та трактористів-машиністів с/г виробництва категорій «А1», «А2», «В1», «В2» — на платній основі.    

Соціальні гарантії:

учням виплачується академічна та соціальна стипендії, забезпечується триразове харчування, немісцевим надається місце в гуртожитку, час навчання в училищі зараховується до трудового стажу.

До послуг учнів – оновлені навчальні та виробничі приміщення, сучасне обладнання та устаткування, достатня кількість учбової автомобільної та лісогосподарської техніки, бібліотека з доступом до мережі Інтернет, спортивний комплекс, можливість проходження практики на базі навчального господарства.

Училище  активно  розвиває  міжнародну  співпрацю  з  навчальним  закладом  Франції – професійним  ліцеєм  ле-Шенуа м. Монтаржі.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика