Європа починається з кожного з нас!

Європа починається з кожного з нас!

Україна – це невід’ємна частина Європи (географічно, історично та ціннісно). І саме для того, щоб нагадати всім нам про важливість єднання та порозуміння (які є основними принципами існування ЄС), кожної третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи.

Саме тому у нашому закладі були проведенні тематичні заходи, присвячені Дню Європи, адже здобувачі освіти мають розуміти значення європейських цінностей для нашого розвитку. Мета таких заходів – розширювати знання здобувачів освіти про європейські країни, традиції, звичаї; розвивати громадянську позицію, почуття відповідальності за спільне майбутнє та відчуття європейського громадянства; формувати усвідомлення власної ролі й значення в житті суспільства; виховувати повагу до національних, духовних, культурних надбань європейських народів, свідомого громадянина України та Європи.

Квест до Дня Європи «Європа починається з кожного з нас»

Ми щиро завдячуємо більшості країн Європи, які на разі надають неоціненну допомогу нашій країні у цій страшній війні та віримо в те, що дружба та співпраця між європейськими країнами буде щороку кращою та міцнішою.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика