ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Людська природа загадкова і неповторна. То яскрава і світла, а то темна і жорстока. Сьогоднішні реалії нашого життя великою трагедією і смутком наповнюють наші серця, адже гинуть ні в чому не винні жінки, діти, військові ЗСУ, головна провина яких в тому, що вони — українці. Два місяці іде війна, ціна якої – наша свобода і незалежність.

Серця і душі кожного українця і українки сповнені рішучості до дій та ненависті до загарбників, але і не черстві до світлих і яскравих подій. Сьогодні наша православна країна святкує Світле Христове Воскресіння.
Великдень – це велике свято, коли весняна пора несе нам гарну новину, бадьорить новими мріями та надіями. Гуртом ми радіємо святу свободи від брехні та насильства, розладів та ненависті, бо саме в цей прекрасний день Христос заповідав жити у мирі та злагоді. Нехай незламна віра в добро та справедливість примножує наші сили, справжня і щира любов до ближнього наповнює нас гармонією і добротою, а надія на мирне майбутнє осяює життєвий шлях кожного з нас.
Тож нехай з нами буде свята благодать та любов.
Христос Воскрес! Воістину воскрес!

       

       

Залишити коментар

Яндекс.Метрика