ВИЗНАЧЕНО КРАЩИХ У СФЕРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

ВИЗНАЧЕНО КРАЩИХ У СФЕРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

      Згідно «Плану основних заходів цивільного захисту області на 2018 рік, затвердженого головою обласної державної адміністрації від 17.01.2018 року №20, з 15 вересня по 17 жовтня 2018 року в області проходив «Місячник Цивільного захисту».

    Не стояв осторонь і наш навчальний заклад, педагогічний та учнівський колектив активно долучились до заходів даного місячника. У взаємодії з оперативно-рятувальними підрозділами Погребищенського району проводились відповідні навчання, відпрацьовувались дії під час виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру у нашій місцевості, тощо.


     За планом Місячника в період з 8 по 12 жовтня 2018 року Департаментом цивільного захисту Вінницької ОДА проводився обласний огляд-конкурс серед підприємств, установ, організацій та всіх навчальних закладів області кращу навчально-матеріальну базу з цивільного захисту та на кращу організацію і проведення «Місячника цивільного захисту – 2018».
     На даний огляд-конкурс наш навчальний заклад надіслав цілу низку матеріалів: відео- та фотороботи, інструктивно-методичні матеріали, пам’ятки щодо дій населення в різних надзвичайних ситуаціях.
     За результатами конкурсу Вище професійне училище №42 м. Погребище ввійшло в п’ятірку кращих навчальних закладів області (лист Департаменту цивільного захисту Вінницької ОДА від 06.11.2018р. за № 02.4 – 01 – 1153). Також, за активну роботу з удосконалення знань, умінь та навичок здобувачів освіти з питань особистої безпеки, поведінки в мовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій під час організації та проведення заходів «Місячника Цивільного захисту» у 2018 році, за створення якісного відеофільму з питань цивільного захисту окремо відзначено та нагороджено почесною грамотою Департаменту ЦЗ Вінницької ОДА інженера з охорони праці училища Соборова А.М.

    Слід зауважити, що дані досягнення були б не можливі без активної участі у проведених заходах викладача предмета «Захист Вітчизни» Пашковського С.Ю. та учнів груп №№11, 13, 22, 31 та 42.
     До речі, даний відеофільм передано до обласного навчально-методичного центру цивільного захисту та БЖД і рекомендовано до використання в їхній роботі. Фільм Ви можете переглянути на YouTube-каналі ВПУ-42.


Адміністрація училища

Залишити коментар

Яндекс.Метрика