Виробнича практика на базі НПЦ ВПУ 42 м. Погребище

Виробнича практика на базі НПЦ ВПУ 42 м. Погребище

Підготовка кваліфікованого робітника не можлива без набуття певного досвіду роботи на виробництві.

Практика учнів училища є невід’ємною складовою частиною освітньо-професійної програми підготовки фахівців, основними завданнями якої є якість практичної підготовки випускника за освітньо-кваліфікаційним рівнем.

На базі Навчально-практичного центру агротехнічних технологій Вищого професійного училища № 42 м. Погребище проходять виробничу практику учнів училища відповідно до професій з яких здійснюємо освітню підготовку.

Метою виробничої практики є оволодіння учнями сучасними методами, формами організації та знаряддями праці в галузі їх майбутньої професії, формування у них, на базі одержаних знань, професійних умінь і навичок для прийняття самостійних рішень під час конкретної роботи в реальних виробничих умовах, виховання потреби систематично поновлювати свої знання та творчо їх застосовувати у практичній діяльності.

Практика учнів передбачає безперервність та послідовність її проведення при одержанні потрібного достатнього обсягу практичних знань і умінь відповідно до освітньо-кваліфікаційного рівня.

Учні-практиканти 13 групи – Дишлюк Олег, Дюкарев Владислав, Матвійчук Данило, Гладько Денис, під керівництвом майстра виробничого навчання Товстенчука Володимира здобувають професію електромонтера з обслуговування електроустановок виконуючи ряд виробничих завдань, зокрема:
-вмонтовують та підключають проектор в кабінеті фізики;
-встановлюють, здійснюють монтаж та підключають робочі столи для проведення лабораторно-практичних робіт з професії;
-здійснюють ремонт електрообладнання в зернонавантажувачі в рамках підготовки до жнив.
-встановлюють та підключають до роботи світильники в тиру училища.

Пишаємося кожним із вас! Вперед до нових знань та освоєння практичних вмінь та навиків!

Залишити коментар

Яндекс.Метрика