Випускний вечір — 2024. Кухар, офіціант, бармен.

Випускний вечір — 2024. Кухар, офіціант, бармен.

У Вищому професійному училищі # 42 м. Погребище відбулась значима подія – випускний вечір. Тільки вчора відбулася державна кваліфікаційна атестація, а вже сьогодні у вас на руках дипломи кваліфікованих робітників.

Віддані педагогічній справі, чуйні педагоги та майстер виробничого навчання Очеретяна Людмила допомагали випускникам розкрити таланти, передали їм знання, вклали в кожного часточку свого серця.

Під час урочистого врученням дипломів кваліфікованого робітника, учнів 26 групи, які здобували професію кухара, офіціанта, бармена, привітала директорка училища Каменщук Тетяна.

Диплом– один із перших і найважливіших документів їхнього вже дорослого життя.

Спілкування у випускному залі було хвилюючим та зворушливим. Випускники дякували адміністрації, викладачам, майстрам, батькам за підтримку і мудрі поради.

Звучали пісні в виконанні здобувачів освіти. А родзинкою заходу став традиційний танець з батьками.

Наші випускники — цікаві та яскраві особистості. Вже завтра перед ними постане відповідальний вибір, і кожен повинен обрати власну стежину серед сплетіння доріг. Тож ми щиро віримо, що їх доросле життя буде сповнене нових можливостей і перспектив, блискучих ідей і успіхів.

Щиро бажаємо ніколи не опускати рук та бути гідними поваги людьми. У добру путь!

Залишити коментар

Яндекс.Метрика