Вінок Україні сплітаю з талантів Подільського краю

Вінок Україні сплітаю з талантів Подільського краю

     Згідно Плану роботи Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації та річним Планом роботи Вінницького державного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ  в лютому-березні 2019 року було проведено щорічний обласний фестиваль-огляд художньої самодіяльної творчості учнів закладів  професійної (професійно – технічної) освіти «Подільські зорі» на тему: «Вінок Україні сплітаю з талантів Подільського краю», який проходив в три етапи.

      Фестиваль проводився з метою виявлення талановитої та обдарованої учнівської молоді у різних видах мистецтва (хореографічне, вокальне, вокально-хорове, театральне, фольклорне  та інші) і сприяння подальшому розвитку їх обдарувань. Журі фестивалю-огляду оцінило роботу наших учасників,   під керівництвом художнього керівника Марії Стрибкової звітний концерт було підготовлено на достатньому рівні.

     Серед професійних ( професійно-технічних)  закладів освіти Вінницької області наш навчальний заклад зайняв призові місця в номінаціях:

Номінація «Вокальні ансамблі / народний спів»
III місце — вокальне тріо «Калина» (Аліна Кобрін, Леся Москаленко, Інна Штурба)

Номінація «Естрадний спів /сольне виконання»
II місце — Недошовенко Оксана

Номінація «Народний спів / сольне виконання»
III місце — Полушко Мирослава

Номінація «Художнє читання»
III місце – Панчук Максим

Номінація «Театральне мистецтво»
III місце – Олександр Ковалик, Ірина Касян.

    Вокальному гурту хлопців  Олександру Кучеру, Вікторії Чернюк, Володимиру Хмелюку, Марині Бурлаченко, Аміні Кобрін  за участь в фестивалі — огляді  оголошено подяку.


Заступник директора з виховної роботи Гикавий А.В.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика