Відзначення Дня працівників сільського господарства

Відзначення Дня працівників сільського господарства

Вище професійне училище № 42 м. Погребище готує фахівців для аграрного сектору  економіки, а це – трактористи категорій «А1», «А2» і водії вантажних автомобілів.  Свою професійну майстерність наші вихованці відпрацьовують на полях навчального господарства під керівництвом досвідчених майстрів виробничого навчання.

Святкування Дня працівників сільського господарства в училищі розпочалося 21 листопада, святковою виставкою «Є хліб – є життя», проведеною майстром виробничого навчання Ольгою Шиян.

Продовжилося свято в актовій залі, 22 листопада, де  зусиллями класного керівника Олександра Ковальчука, майстра виробничого навчання Миколи Лошака та учнів 31 групи, було проведено надзвичайно креативний та яскравий концерт.

Свято розпочалося словами подяки Збройним силам України та хвилиною мовчання.

До урочистостей та привітання, приєдналася директорка училища Тетяна Каменщук, яка вручила почесні грамоти працівникам училища, що брали участь в посівній кампанії 2022 року.

«Щиро вітаю фахівців сільського господарства з професійним  днем! Це свято гідних, сильних, працьовитих, невтомних та прекрасних людей, які трудяться на благо нашої рідної країни. Дозвольте висловити вам подяку за працю та відданість. Із повагою бажаю вам сил, наснаги та справжнього щастя. Хай все росте та родить, радує великим урожаями та гарним попитом. Хай дощик іде, коли потрібно, а сонечко світить за вашою вказівкою. Бажаю Вам бути магами та чародіями не тільки у полі, а й у своєму житті! Зі святом! — добавила Тетяна Каменщук.

Цікаві гуморески, хореографічні номери та пісні, зробили свято яскравим та незабутнім.

Це –свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це – свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика