Відкриті уроки методичної комісії природничо-математичного циклу

Відкриті уроки методичної комісії природничо-математичного циклу

       14 лютого з предмету хімія, в гр. №13, яка навчається по професії кухар, кондитер було проведено відкритий  урок-гра на тему: «Карбонові кислоти, їх поширення в природі. Фізичні  та хімічні властивості оцтової кислоти, її застосування».

Під час уроку вивчалися  хімічні та фізичні властивості карбонових кислот на прикладі оцтової кислоти.  Увагу учнів було звернено на застосування оцтової кислоти в майбутній професії кухара, кондитера. До уроку учні готовили випереджувальні завдання, повідомлення з даної теми. Для кращого засвоєння знань та вмінь учнів  проводились лабораторні досліди з вивчення властивостей оцтової кислоти. Закріплення вивченого матеріалу уроку проводили на мультимедійні дошці. З великою зацікавленістю розв’язувались інтерактивні завдання: складання пазлів, «Стань мільйонером» та інші.

     28 лютого викладачем інформатики та інформаційних технологій Кияницею Н.М.  в групі № 13 за професією кухар, кондитер було проведено цікавий урок з предмету інформаційні технології на тему: «Створення таблиць, введення та форматування інформації в таблицях», з використанням мультимедійної дошки.
    Тип уроку: урок розвитку та закріплень умінь та навичок. Форма проведення уроку: практична робота.
    Урок проведено організаційно, чітко підкреслено важливі моменти, вміло використано інноваційні методи і засоби навчання. Під час уроку учні створювали меню для дитячого кафе. Ця тема учням була цікавою, оскільки вона безпосередньо пов’язана з їх майбутньою професією.
Мета уроку була досягнута. Всі присутні колеги відзначили, що урок проведений на належному методичному і естетичному рівні.

    26 лютого  викладачем інформатики та інформаційних технологій був проведений урок-тренінг «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету». Мета уроку була спрямована познайомити учнів з правилами спілкування в Інтернеті, з небезпечними кібертехнологіями, з якими можуть зустрітися діти, працюючи в Інтернеті; розвивати вміння спілкуватись в соціальних мережах та чатах. Також на уроці був проведений психологічний тренінг «Інтернет-дерево», «Хто більше», «Моделюємо мережу».
    З метою виховання культури спілкування, визначили правила безпечного використання Інтернету, провели анкетування та визначили залежність учнів від Інтернету.


Голова методичної комісії природничо-математичного циклу Лошак Г.А.,
Викладач з інформатики та інформаційних технологій Кияниця Н.М.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика