«Весна Надії»

«Весна Надії»

«Весна Надії»

Саме під такою назвою проходила юнацька першість з міні-футболу серед навчальних закладів нашого міста. Цей турнір зініційований викладачами фізичної культури, підтриманий директорами Погребищенського медичного коледжу – Гаврилюком О.Ф., вищого професійного училища №42 м.Погребище – Огородником С.В., начальником відділу освіти райдержадміністрації – Бутенко З.М. і, звісно, генеральним спонсором спортивних баталій виступив голова міської ради – Білик А.М.

Першість проводилася з метою: виховання командного духу та патріотизму в середовищі юних футболістів на прикладі незламності сили духу, вірності військовій присязі та відданості у боротьбі за незалежність України військової льотчиці – Надії Савченко;
— пропаганди здорового способу життя;
— популяризації міні-футболу серед молоді ;
— підвищення майстерності учасників змагань;
— підвищення рівня спортивно-масової та оздоровчої роботи в навчальних закладах м. Погребища;
— визначення переможця першості та кращих гравців турніру.
Змагання проводилися за коловою системою у два кола. Незважаючи на весняну занятість (навчання, закінчення семестру, городні роботи та участь у змаганнях з інших видів спорту), команди все ж знайшли час для улюбленого заняття.
Цікаву, захоплюючу гру демонстрували: Ординський Владислав, Рибачук Максим, Гагечко Олександр, Берецький Максим, Іванець Руслан, Воровський Владислав, Гуменюк Олександр, Скарбовійчук Дмитро, Олійник Іван, Тарнопольський Владислав та Казаров Михайло. За результатами зіграних матчів саме найбільше очок набрали вихованці Районної дитячо – юнацької спортивної школи. На другому місці юнаки першої команди ВПУ-42 м.Погребище. На третьому місці теж юнаки цього училища під назвою «ПТНЗ». Четверте та п`яте місце посіли, відповідно, команди юнаків школи №2 та №1. Вони грали не лише для здобутих результатів та командних місць, а за для того щоб зробити свій внесок для повернення відважної льотчиці Надії Савченко на Батьківщину.
Нагородження переможців турніру відбудеться під час святкування Дня міста 4 червня 2016 року на стадіоні «Колос».
Керівник фізичного
виховання ВПУ №42 Король В.О.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика