Вечір-реквієм «Сотня Небесна в небо знялася!»

Вечір-реквієм «Сотня Небесна в небо знялася!»

Горить свіча і пам’яті сльоза
додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса –
Майдан героїв з почестю ховає.
Їх взяв Господь, щоб ангелом в раю
В його садах довічно проживати.
Вони завжди залишаться в строю,
Про них народ пісні буде співати.

   21.02.18 року в актовій залі ВПУ-42 викладачем математики та економіки Огородник Н.С., майстром в/н Колутцькою Г.І. і учнями групи №33, які навчаються за професією “Кухар, кондитер», згідно плану місяця методичної комісії природничо-математичного циклу, було проведено вечір-реквієм «Сотня Небесна в небо знялася!», приурочений 5-ій річниці вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні.

   Ще п’ять років тому вигуки «Слава Україні! Героям слава!» були просто вітальними словами, якими розпочинали свою промову численні оратори зі сцен Майданів не лише на теренах нашої держави. Але на разі вже точно зрозуміло кому ці слова адресовані, і ні в кого немає сумнівів, що ці вислови перестали бути простим вітанням, а це вже віддання шани найкращим , які не злякалися і пожертвували собою заради кращого життя усіх людей у цій країні. Лютий 2014 р. закарбувався в істинній пам’яті нашого народу назавжди. Кривава втрата мирних людей, принесена на жертовник незалежності заради майбутніх поколінь.
   У своїх виступах учні училища хотіли донести до присутніх, що в мирний цивілізований час XXI століття загинули люди різного віку, і ми в скорботі схиляємо низько голови перед їх пам’яттю. Вшанували душі героїв Небесної Сотні, які піднялися ангелами в небеса, які боролися за нашу свободу слова, за наші права, і що ми повинні бути згуртованими, сильними, вольовими, щоб зміцнювати власну країну. Дякували матерям, які виховали таких синів, доньок, справжніми героями-патріотами своєї держави.


класний керівник 33 групи, викладач математики та економіки Огородник Н.С.,
майстер в/н 33 групи Колотуцька Г.І.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика